2733
2734
سلام دوستان من یه تخت نوزاد و نوجوان دارم کارکرده است و البته تخته روی تخت که خوشخواب روش قرار میگیره شکسته است کمد و ویترینش هم هست منتها من یه شش ماهی هنوز بهشون احتیاج دارم تا زمان اسباب کشیم اگه کسی رو می شناسید که بدردش میخوره لطفا اطلاع بدین
کمد و ویترینش سالم هست عکس هم اگه بخواین تو وایبر میتونم بذارم فقط اگه کسی خواست خودش باید بیاد ببره و کمد و ویترین رو هم ان شااله مهر ماه میتونم بدم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1064977&postID=41570353 کمک به خانواده نیازمند با لباسهایی که دیگه لازم نداریم
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم تو اون یکی تاپیک برات نوشتم درخواست دوستی دادم قبول کن من برم ناهار پسرم رو بدم میام
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
2738