2752
2734
سلام میخوام گوشی بگیرم....بین دو مدل موندم نمیتونم تصمیم بگیرم sony z3 htc one m8 eye
من همیشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه خوشحالــــــــــــــــــــــــــــم...................گور بابای غمای دنیـــــــــــــــــــــــــــــا[smiley]s/sm80.gif[/smiley]
من چند روز پیش رفتم بازار موبایل فروشنده گفت اگه عجله برای خرید ندارید یه کم صبر کنید سونی چندتا مدل جدید داده قیمتاشم خیلی بالا نیست... منم الان دارم صبر میکنم...خخخخخ
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
کیفیت برند برام مهمه سونی یا اچ تی سی؟؟؟ این سونی Z3 امکاناتش زیاده ولی از کیفیتش مطمئن نیستم
من همیشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه خوشحالــــــــــــــــــــــــــــم...................گور بابای غمای دنیـــــــــــــــــــــــــــــا[smiley]s/sm80.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که سوال نداره دوستم من باشم حتما سونی میخرم ..دوست من سونی z nhvi عالیه کیفیت عکس بگیر تا بقیه امکاناتش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
به یکی از دوستام گفتم میگه سونی جواده
من ار اول که گوشی داشتم فقط سونی داشتم خیلی راضیم...البته الان دیگه نمیشه گفت...من سامسونگم دیدم خیلی خوبه سخت افزارش
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
این Htc که میگم دیدید؟؟ چرا اچ تی سی نه؟
http://www.digikala.com/Product/DKP-72352/HTC-One-M8-EYE/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%DA%86-%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%858-%D8%A2%DB%8C-16-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA نظرات رو پایین نوشته www.digikala.com/Product/DKP-41659/Sony-Xperia-Z3-Dual-SIM/گوشی-موبایل-سونی-اکسپریا-زد-3-دو-سیم-کارت این دوتا هستند ؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نوشین جان ممنون ولی انقد تو سایتا خوندم در موردشون بیشتر گیج میشم دلم میخواد یکی از کیفیتشون حرف بزنه میزان خرابیاشون میزان فروششون
شیما میسی پیش الینا نمیای؟؟