2737
2734
عنوان

متخصص گوارش اطفال در تهران

102 بازدید | 5 پست

خانوما خواهش میکنم کمکم کنید

دخترم لب به شیر نمیزنه غذا نمیخوره

از چهارده روزگیش رفلاکس داره دارو میگیره 

از بهمن اعتصاب شیر کرده

خواهش میکنم دکتری میشناسید کمک کنید

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....

تو رو خدا میشه کمکم کنی بچه من سه ماهه که بود سینه رو ول کرد تا هشت ماهگی به زور در روز ۲۰۰تا شیردادم با قطره چکون الان هم نه ماهشه نه غذا میخوره نه شیر میشه بگید شما چیکار کردید من دارم دق میکنم

دکتر مهری نجفی میدان هفت حوض میشه البته خیلی وقته مراجعه نداشتم تاریخ و زمان حضورش یاد نیست ولی سرچ کنی دستت میاد.

دکتر فرشاد افتاده هم خیلی خوب بود تو ظفر نمی دونم هنوز کار می کنه یا نه این دو نفر تشخیصشون عالیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا میشه کمکم کنی بچه من سه ماهه که بود سینه رو ول کرد تا هشت ماهگی به زور در روز ۲۰۰تا شیرداد ...

هیچی

هزاررتا دکتر رفتم

تست الرژی گرفتم

نمیخوره‌که نمیخوره

الان یکسالشه مواد غذایی بیشتری میتونه بخوره هر چیزی که دوست داره میپزم براش 

شیرم که میبینه انگار هووشو دیده 

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....
2742
تو رو خدا میشه کمکم کنی بچه من سه ماهه که بود سینه رو ول کرد تا هشت ماهگی به زور در روز ۲۰۰تا شیرداد ...

سلام عزیزم شما دخترتون الان چطوره، چون دختر منم خیلی کم شیر میخوره،از لحاظ حرکاتش و رشدش چطوره؟