2737
2739
عنوان

مامانایی که دو تا دختر دارن....

5646 بازدید | 15 پست
سلام من دختر دومم تازه بدنیا اومده اوایل خییییییییلی غمگین بودم که پسر نشد

جای سرزنش نیست چون هر انسانی همه چی می خواد.........

می دونید گاهی اوقات دلم میگیره نمی تونم شاد باشم همش میگم چرا؟؟؟؟؟؟؟من حتی فرصت نکردم تلاش کنم و در کمال ناباوری باردار شدم

ایا خدا دوست نداشت به من نعمت بده؟چرا؟دلم می خواست برم تعیین جنسیت امان فرصت نشد......

شما چنین حالی ندارین؟راستشو بگین............

شما به بچه سوم فکر میکنید؟
این چه حرفیه پونه جون نعمت خدا که پسر و دختر نداره!!!!!تازه کارشناسان اروپایی ایده آل ترین خانواده در جهان رو کسانی می دونند که 2 فرزند دختر دارن.
بلند بخوان؛درشت بنویس؛آویزه ی گوشت کن که :«تقوا» آن نیست؛که با یک «تق»، وا برود.
خدا دختراتو برات حفظ کنه تو تاپیک ما یه دختر مهربونو خانمیه یه دختر دو ساله داره بارداره و به همه سفارش کرده که دعا کنن نی نی دومش هم دختر باشه چون میگه اگه پسر باشه هم دخترم هم پسرم بازم تنها میمونن اما وقتی یه جنسن حرفاشون رفتارشون همه از یه جنسه
تمام عروسک های دنیا؛ یتیم می ماندند؛ اگر خدا دخـــتـــر را نمی‌ آفرید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه من بچه ندارم اما دختر رو بیشتردوس دارم و خودمون 3 تا دختر بودیم که مامان و بابام خیلی دوستمون داشتن
بلند بخوان؛درشت بنویس؛آویزه ی گوشت کن که :«تقوا» آن نیست؛که با یک «تق»، وا برود.
من همیشهه دوست دارم بچه هام جفت باشن یا دوتا دختر یا دوتا پسر اینجوری به نظرم خیلی بهتره شما هم واقعا قدر بدون...واقعا به سومی هم میخوای فکر کنی؟ عزیزم تعیین جنسیت که 100 در صد نیست اگه سومی هم دختر شد چی میخوای به چهارمی فکر کنی؟ اونم تو. این اوضاع گرونی و....
کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
2740
سلام من هم دوتا دختر دارم یه ٤ ستله یه ١١ ماه منم فرصتى دست نداد که برم براى تعین جنسیت حالا فکرش رو بکن ما چهارتا خواهریم دوتا بچه هاى منم دختر واى از دختر میریم بالا الته من لوله هام رو بستم دیگه نینى نمیخوام خیلى سخته همین که سلامتن برام یه دنیا مى ارزهفقط کافى یه سر برى بیمارستان کودکان اون وقت قدر بچه هات رو میدونى
پونه خانم احیانا شما برعکسشم ندیدی؟؟؟ خدا بچه خوب و صالح به ادم بده دایی منم دوتا بچه اولش دخترن سومی با هزار نذر و نیاز پسر شد ...فقط همینو بگم که خدا نصیب هیچ خانواده ای نکنه ازین پسرا...درضمن ادم رو تنها چیزی که نمیتونه سرمایه گذاری بکنه بچه هاشه
کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
نا شکری نکن عزیزم دو تاشونو با عشق بغل شون کن و ببوس و ههمیشه به خدا بگو خدایا حکمتت و شکر یه حکمتی تو کاره شک نکن
**خانم طلای مامانی **
((***خدای مهریونم خیلی دوستت دارم ***))
خدایا 100 هزار مرتبه شکرت
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
خوش به سعادتت که دوتادختردای.می بینی که دختر هاچقدردلسوز پدرومادرندوتمام عمربا پدر ومادرمیمونندوبهشون مهر ومحبت می کنندحتی بعدازعمر چقدربرای پدرومادرخیر ورحمت می فرستند.برعکس تواین جامعه بااین شرایط اجتماعی واقتصادی پسرهاروزبه روزدارند گرفتارتر وکم خیرترمیشند.
2706