2733
2734
عنوان

ختم چهل روزه زیارت عاشورا به نیت مادر شدن تک تک منتظران

| مشاهده متن کامل بحث + 10336 بازدید | 636 پست
اضافه شد عزیزم
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ان شا الله حاجت روا بشید دوستای خوبم
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
عزیزم به محض اینکه چهل نفر بشیم شروع میشه قبلش بهتون پیام میدم و با خبرتون میکنم
سلام عزیزم اسم منم بنویس لطفا اطلاع بده من فراموشکارم انشاله به حق ابا عبداله و حضرت علی اصغر دامن هممون سبز بشه واین انتظار تموم بشه
خدایا هزاران هزار بار شکرت خدایا کنجد من و همه نی نی ها رو حفظ کن
دوستای خوبم ان شاالله امام حسین حاجت همه رو بده
سلام آذی جان بابت تاپیکت واقعا ممنون آذی جان میشه لیست منتظرا رو هم جدا بذاری چون بعضی از دوستای عزیزی که توی ااین لیستن برای کمک به ما اومدن ومنتظر نیستن اینجوری چهل نفر که تکمیل شد هر روز میدونیم به نیت کی میخونیم آذی جان بابت زحمتی که میکشی ممنون
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
دوستای عزیزی که ما حتی شما رو نمیشناسیم ولی برای کمک به ما تو این ختم شرکت کردید به هیچ زبونی نمیتونم از شما تشکر وجبران محبت شما رو بکنیم ولی امیدوارم به خاطر لطفتون زیر سایه لطف خدا خداوند قرار بگیرید ومشکلات خودتون هم رفع بشه همه ما از شما ممنونیم ودعا گوی شما
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم