2733
2734
عنوان

زخم سینم جون برام نزاشته .....

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 32 پست
ایشالله خوب میشی عزیزم خوش به حالت که سینه ات رو می گیره . به خدا از بد بدتر هم هست . وضعیت من الان خیلی بدتر از شماست. راستی بخیه هات بهتر شد ؟؟؟ من دیگه از بخیه و درد بخیه یادم نمیاد بس که درگیر همین شیردهی هستم . جدیدا دخترم دلش درد می گیره تا حالا خیلی خوب بود . انگار نمی تونه خوب پی پی کنه.. صدرا اینجوری شده تا حالا ؟؟ نازنین بیان یه تاپیک بزنیم دوباره جمع بشیم . اینجوری بهتر می تونیم به هم کمک کنیم ...
عزیزم منم همین مشکل رو دارم میدونم که چی میکشی اوایل وقتی بچه بیدار میشد قبل شیر دادنش گریه ام میگرفت برای من این روش رو که میگم بعد دو روز جواب داد همیشه سینه هامو با هیدرودرم چرب میکنم گاهی وقتا برای مرطوب نگه داشتنش از شیر خودم استفاده میکنم قبل شیر دادن دوباره چربش میکنم و با شیر دوش دستی اولشو میدوشم اینطوری دردش کمتر میشه و نوک سینه از هم باز میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم موقع شیردهی سینه ش شدیدا زخم بود هر درمان و دکتر وتخصص و حتی قابله قدیمی هم مراجعه کردیم .بالاخره یه دکتر دارو ساز بهمون گفت که مشکل فقط از قارچِ دهانِ بچه ست.یک قطره داد به دهن بچه میزدیم فوری سینه التیام می یافت .الان اسم قطره یادم نیست ..دهن بچه برفک نبود قارچ با چشم دیده نمیشد