2737
2734

سلام بچه ها 

هزینه های کراتین مو خیلی سنگینه😔

آدم خودش میتونه موهاشو احیا کنه؟

اگه آره برم مغازه بگم مواد چی میخوام؟

بشید دلیل«دل آرومی»اونی که دوسش دارید، بذارین کیف کنه از بودنتون !

ن میسوزونی :/

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

وای نه میسوزه نکننننن

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫

باید یکی برات انجام بده چون اتو کشی مهمی داره، و سشوار کشی که درست باید انجام بشه، خودت نمیتونی واسه پشت موهات

دوست عزیز هر کسی نظری داره و نظره هر کسی محترمه، اگه باب میل و سلیقه شما نیست، نیازی نیست که نظرتون رو با عصبانیت به بقیه تحمیل کنید، نظر خودتون رو بدید و به اسم مخالفت با نظر دیگران به کسی توهین نکنیدبا تشکر  

خوده کراتین جدا هزینش، والا اون ماسک و شامپوهاش گرونن

مال من ۳ قلم ۶۰۰ شد، به جز هزینه کراتین

دوست عزیز هر کسی نظری داره و نظره هر کسی محترمه، اگه باب میل و سلیقه شما نیست، نیازی نیست که نظرتون رو با عصبانیت به بقیه تحمیل کنید، نظر خودتون رو بدید و به اسم مخالفت با نظر دیگران به کسی توهین نکنیدبا تشکر  
2740
پشت موهاتو میخوای چیکار کنی اونجا دید نداره 

نه پشت موهامو نمیخوام فر دوس دارم 

فقط میخوام جلوی موهام مرتب باشه

نمیشه نه؟

خوده کراتین جدا هزینش، والا اون ماسک و شامپوهاش گرونن مال من ۳ قلم ۶۰۰ شد، به جز هزینه کراتین

مبارکت باشه عزیزم🥰

راست میگی حواسم نبود

چقدر گرون😔

نه پشت موهامو نمیخوام فر دوس دارم  فقط میخوام جلوی موهام مرتب باشه نمیشه نه؟

وا این کارو نکنی ها😐😐😐🤣جولو صاف پشت فر🤣🤣

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
نه پشت موهامو نمیخوام فر دوس دارم  فقط میخوام جلوی موهام مرتب باشه نمیشه نه؟

نه عزیزم ، ضمن اینکه یه تیکه صاف شه یه تیکه فر موهات خوشگل نمیشه 🥺

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
خوده کراتین جدا هزینش، والا اون ماسک و شامپوهاش گرونن مال من ۳ قلم ۶۰۰ شد، به جز هزینه کراتین

ریزش مو بعد کراتین پیش میاد؟

من الانشم خیلی ریزش دارم

مبارکت باشه عزیزم🥰 راست میگی حواسم نبود چقدر گرون😔

مرسی گلم، ولی واسه موهای بدون رنگ و سالم خوبه

واسه من صاف شده ولی خشکه، چون دکلره بود

احیا نشد درست حسابی

اتو کراتین مو بخر به نظرم خیلی راحت میتونی جلو موهاتو اتو کنی بدون مواد خیلی راحته

جنس اتو  معمولی نیست قابلیت صافی داره

بهشون میگن اتومو کراتین

من ۳ سال پیش موهامو صافی انجام دادم با همین اتو

فقدم روغن ارگان میزد و اتوکشی میکرد 

خیلی راضیم چون صافی موهام مث اوله خراب نشده

الان میخوام بخرم خودم هزینش ۵ ۶ ملیونه فقد شایدم بیشتر🥴🥴🥴

2706