2752
2734

امشب شب اول قبرشه 

بنام ناصر فرزند محمد 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خوندم عزیزم شماهم برای دامادمون یکماهه فوت شده صلوات بفرس🌺♥

روحشون شاد چشم عزیزم حتما

عزیزم به من گفتن طلسم داری و من اصلا کسی پیدا نکردم باطل کنه و یجا دیدم ک گفتی انجام میدی

باطل السحر ۱
بعد از نماز صبح ۵۳ بار ایه ۶۵ یس بخونین . به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا ( از خودت و همسر اگر داری یا اون شخص ). بلافاصله بعدش ۱۱۰ بار ذکر ( یا قَهّار ) به نیت غلبه بر دشمن
بعد از نماز عصر ۵۳ بار اخرِ ایه ۱۷۱ بقره ( صم بکم عمی فهم لا یعقلون ) رو میخونین به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا . بلافاصله بعدش ۱۱۰ بار ذکر ( یا رَغیب ) به نیت غلبه بر دشمن قوی
بعد از نماز عشا ۵۳ بار ایه ۲۱ مجادله به نیت باطل شدن سحرو جادو و دعا و بلافاصله بعدش ۱۱۰ بار ذکر ( یا شَدید ) به نیت به شدت مغلوب کردن دشمن بخونین به مدت سه هفته .
همه ی این ها رو که نیت میکنی به نیت هر شخص که میخوای
-------------- باطل السحر۲
یکبار قبل از نماز مغرب و یکبار بعد از نماز عشا بخونید : به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا و دفع ظلم ظالمین و دفع چشم زخم و دفع جن زدگی و دفع حسادت حسود از خودتون همسرتون و فرزندانتون ( یا هر کس که میخوای ) ( صلوات . سوره توحید . سوره فلق . سوره ناس . سوره توحید . بسم الله الرحمن الرحیم یا اللهُ یا رحمانُ یا رحیم یا ربَّ العالمین اِهدِنا الصِراطَ المُستَقیم . صلوات )
بستگی به طلسم ها داره اما معمولا تا سه هفته اثراتش رو نشون میده ان شاالله دومی به تنهایی معمولا کفایت میکنه اما اگر فک میکنی گره زیاد داری هر دو رو انجام بده