2733
2734
عنوان

آزمایش سل فری لطفا بیایید

206 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من نتیجه سونو و آزمایش غربالگری اولم ریسک سندرم دون زده برام سل فری دارم کسانی که تجربه ای دارن و جواب سل فری شون خوب لطفا بیایید از تجربه تون بگید خیلی نگرانم 

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برا منم ریسک داربود منم‌امنیوسنتز شدم از دوخل رحم اب برداشتن الان دخترم یک سالشه سالمه سالمه خ ...

خدا رو شکر که سالم عزیزم منم بهم دکتر گفت چون زمانت تا هفته 19 کم آمینو کن ولی من چون لکه بینی دارم به خاطرریسک سقطش گفتم همین سل فری میدم توکل به خدا 

بخدا دیونه شدم از بس فکر و خیال کردم 

خدایا شکرت
2731
ان تی ام زده 2/87 و ریسک آزمایش زده 1 به 156 خیلی نگرانم

ان تی منم ۲.۹ بود مشکلی نیست الکی نگران نشی بخود استرس ندیا بخدا همش میگذره من بهت قول میدم بچه سالمه

عدد تا ۵ هم سالمدر اومده نگران نباش

ان تی منم ۲.۹ بود مشکلی نیست الکی نگران نشی بخود استرس ندیا بخدا همش میگذره من بهت قول میدم بچه سالم ...

خیلی ممنونم عزیزم شوهرم هم دعوام می کنه می گه من بهت قول میدم هیچیش نیست ولی خودت تجربه کردی هر کاری می کنم نمی تونم 

خدایا شکرت
من دادم خداروشکر همه چیز اوکی بود. فقط استرس رو دور کن چون مطمئنم که این آزمایش چیزی جز استرس نداره. ...

خدا رو شکر که سالمه ان شاالله به سلامتی بیاد بغلت ممنونم عزیزم ان شالله برا منم سالم

خدایا شکرت