2737
2734
سلام دوستان....
من از دست لکه های روی مبل هام دیگه کلافه شدم....مبلهام شیری رنگه و سریع لکه میشه...میخواستم بدونم ایا بخارشور میتونه لکه هاشو از بین ببره؟ بخرم؟ نخرم؟ فایده داره اونطور که تو تبلیغاتشون نشون میدن؟
شماها که دارین لطفا نظرتونو بگین...خیلیییییییییییی ممنون...
عزیزم من بخارشور دارم من خیلی راضیم اون موردی که میگی هم خوبه لکه موبلارو میبره . من خودم برای شیشه و کابینتهای mdf و سرامیک خیلی راضیم مخصوصا وقتی بچه کوچیک داری که نمیتونی از شوینده های شیمیایی استفاده کنی خیلی کارایی داره .
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم راضیم و وقتی خریدم اصلا فکر نمیکردممبل هام روانقدر تمیز کنه ...... من سرش رو میزنم توی محلولی که با پودر لباسشویی درست کردمو میکشم ر.ی مبل .عالی تمیس میکنه
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
2728
2738
برای من همین مارکی هست که 20تی وی تبلیغ میکنه ........ خیلی هم راضیم .از مال مامانم که مارکش معروفه هم قدرتش بیشتره .برای من فیشر هست قبل از عید 190 تومن خریدم ..... مامانم سولنگن المانه دوسال پیش 250 خرید ..... ولی برای من خیلی بهتره و اصلا توی بخارش آب نمیده .... هم اینکه جمع و جور و سبکه ....
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
سلام
من اسم بخارشور مونو گذاشتم غضنفر! یعنی خود خود غضنفره.در این حد کاربردی!

کن ووده . 2 سال پیش خریدم 140. من که ازش خیری ندیدم.

برای کف و سرامیک: اول باید حتما جارو برقی کشید بعد بخارشور. چون مو جمع نمیکنه. سیمش هم اینقدر کوتاهه که دائم باید پریز عوض کنی. کف خونه آدم عسل نچسبیده که بخوای با بخار تمیز شه! به نظر من طی مهسان از همین هایی که دستشو میکشی آبش درمیاد هم مو و آشغال جمع می کنه هم سیم نداره هم نمی خواد هی تند تند آبش کنی نیم ساعت صبر کنی تا گرم شه!

برای دیوار: عمرا اونی که تو تبلیغات نشون میدن تمیز کنه. تازه کلی از خودش جا میذاره رو دیوار. ما که عید امسال یه بار امتحان کردیم بازم به همون تشت و کف و دستمال متوسل شدیم.

واسه گاز و درب کابینت ها: فکر کن یه دستمال داغ آروم بکشی رو درب کابینت. بعد چون دستش بلنده اصلا رو اون دستمال تسلط نداری. بعد اگه بخوای دستشو کوتاه کنی باید بخارشورو بغل کنی یا بزاری رو کابینت! بعد همش حواسته از رو کابینت نیفته یا آب ناشی از بخار زیر بغلت نره! بازم به تشت و کف و دستمال راضی تری! تازه از دور که نگاه کنی رو کابینت جا انداخته.

برای مبل : یعنی در حد خیالاته تبلیغش! فکر کن سر کتری که ازش بخار در میاد بگیری روبروی لکه مبل. به نظرت پاک میشه؟؟ هر چقدر هم که فشارش زیاد باشه. اصلا چه منطقی به ذهنت میرسه برای پاک کردن اون لک از طریق بخار!!

برای سرویس بهداشتی: فقط برای سرویس بهداشتی های پمپ بنزین خوبه! چون اینقدر همه جاش سیاهه و چرب میتونی با بخار چربیشو پاک کنی! و گرنه کاشی حمام و سرویس دستشویی یه دست قوی می خواد با یه اسکاچ زبر که جرم آبو پاک کنه. هیچوقت با بخارشور برق نمی افته. مگر اینکه یکی تو حمامش بادمجون سرخ کرده باشه بخواد چربیشو با بخار پاک کنه.

برای اتوی لباس: خدایی بخار از راه دور چجوری میتونه لباسو صاف کنه؟؟؟ نه تو بگو من بهت جایزه میدم. تازه تو تبلیغات خط شلوار هم میندازه!!!!! یعنی اغراق در حد المپیک.

من روز اول که خریدم فکر کردم دیگه یه چوب جادو دارم که می تونم از دور نذاره گر برق افتادن دیوار و وسایل باشم! ولی دریغ از یه جو جادو که ما از این غضنفر ببینیم!

به نظر من تنها استفاده ای که داره اینه که بتونی پرده ای که تازه آویزون کردی و چروک هم نیست آهار بدی. همین. در حد آهار.

فکر کنم موفق شدم منصرفت کنم از خریدش سمیه جون. نه؟؟
من همینم که میبینی!
واییییییییییییییییییییییییی مارییییییییییییی...چه بدددددددددددددددددددددددددد....
دقیقا منصرفم کردی....
ولی ممنون که اینقدر با حوصله توضیح دادی...
حالا من چیکار کنم؟
لکه های مبلمو چجوری پاک کنم اخه؟؟؟؟؟؟؟
2706