2733
2739
بچه ها من واقعا گیر کردم... میخوام با کسایی که طلاق گرفتند مشورت کنم... که الان شرایطشون چه جوریه؟ زندگیشون خوبه؟
راضین؟
خواهش میکنم به من کمک کنید...
من خالم 15 سال پیش جدا شد....هم خیلی خوشگله هم واقعا زن خوبیه....ولی انگار اونایی که خوشگلن بیشتر بدبختی میاد سراغشون!!!الان نزدیک 2ساله تازه ازدواج کرده دوباره....با اینکه تو این 15 سال خواستگار زیاد داشت،ولی مغرور بود....انگاری شانسم مهمه!!
خدایا،من اگر بد کردم،تو را بنده دیگر بسیار است،تو اگر با من مدارا نکنی،مرا خدای دیگر کجاست؟...
عمه ی من 6سال باشوهرش زندگی کرد اما همسرش اعتیاد رو کنار نذاشت الان3سال طلاق گرفته.واسه خودش سر کار می ره و کلی خوش می گذرونه البته با مامی بابیش رندگی می کنه خیلی شوهرش اذیتش کرد پشیمونه چرا زودتر طلاق نگرفت.اما در کل به نظر من زندگی زن مطلقه از دختر ازدواج نکرده خیلی سختره.خوشبختانه بچه هم نداره که بسوزه این وسط
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عمع ی منم خیلی خواستگار داره اما چشمش ترسیده می گه حالا حالاها نمی خواد باز خودشو بدبخت کنه!!!!!!!!!!!!!!
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
پارمیا جون دختر عموی من شوهرش معتاد بود اولش کارمند یه شرکت بزرگ بود و سمت خوبی داشت ولی متاسفانه معتاد شد و دخترعموم با ٢ تا بچه طلاق گرفت بچه ها هم داد بهةشوهرش و الان ازدواج کرده و بسیییییار خوشبخته خدا رو شکر ٦ ماه بعد از طلاقش ازدواج کرد
2738
رکسانا نینیت نیومده هنوز؟

من وقتی عقد بودم میخواستم جدا شم همه ی مشاور ها و دانا هم میگفتن باید جدا شم میخواستم بشم تا نزدیکاش رفته بودیم اما نشدم
حالام خوشحالم که اونی که همه فکر میکردن نشد
شرم میکنم که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم . . . !
2706