2737
2734
عنوان

دوست مجازی من...

373 بازدید | 20 پست
دوست مجازی من... چند وقت است برایت مینویسم و تو میخوانی وگاهی تو مینویسی و من میخوانم دوست مــــــــــجازی من این روزها درد دلهایمان را به زبان نمی آوریم تایپ میکنیم مانده ایم اگر این دنیای مجازی نبود روی دیوار احساس چه کسی مینوشتیم نامت زیباست اما افسوس مجازی هستی پشت هر یک از این نوشته ها یک نفرنشسته است میخواند،فکر میکند،گاهی هم گریه میکند،یا میخندد برای چند دقیقه هم که باشد از دنیای واقعی مرخصی میگیری مینشینی برای دل خودت گاهی هم شب و روز میچرخی در این دنیای رمز دار ولی میدانم قدر تمام لبخندهایت تنها هستی اگر همدمی بود که مجازی نمیشدی دوست مــــــــــجازی من گاهی آنقدر بیخود میشویم بین یک دنیا دروغ و اعتقاد فراموش میکنیم خودمان را دور میزنیم منطق و باورهایمان را میخندیم/گاهی هم دروغ میگوییم نمیدانم.... شاید این معجزه ی مـــــجازی بودنت باشد دوست مجازی من بودنت را قدر میدانم♥
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوست مجازی من اینجا فقط تو را از نوشته هایت ” می بینند “… درست دیده ای ، فقط “خوانده” میشوی بی آنکه بشناسند تو را …
دوست مجازی من ﺩﺭﺩﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻻﯾﮏ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻮﺩ . ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺴﺘﻢ ﻣﮕﺮ ﺩﺭﺩ ﻫﻢ ﺯﯾﺒﺎ ﻣﯿﺸﻮﺩ ؟ ﻫﯽ ﺭﻓﯿﻖ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﻣﻦ ... ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﻢ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﺪ ﻭ ﻣﻦ ... ﻓﻘﻂ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ . ﺑﻪ ﻋﺒﻮﺭ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﻢ ﻭ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﺷﺪﻩ ﺍﻡ ... ﺷﺎﯾﺪ ﺁﺭﺍﻡ ﺗــﺮ ﻣﯽ ﺷﺪﻡ
2738
دوست مجازی من کاش می توانستم راحت حرف بزنم میان آدم های دلتنگی که در این اتاق مجازی جمع شدند فقط می گویم منم مثل تو دلتنگم.....
دوست مجازی من ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﺠﺎﺯﯾﺴﺖ؟!"ماﻫﻤدیگر ﺭﺍﺣـﺲ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ "... مهربانی وﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ "ﻋﮑﺲ ﭘﺮﻭﻓﺎﯾﻠﺶ"... ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻏﻤﺶ ﺭﺍ ﺍﺯ "ﭘﺴﺖ ﻫﺎﯾﺶ "... شادی و ﺧﻨﺪﻩ اش ﺭﺍ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ " ﺟﻮﮎ ﻫﺎﯾﺶ "... ﺗﻮﺟﻪ ﺍﺵ ﺭﺍﺑﺎ" ﻻﯾﮏ ﮐﺮﺩﻥ ﻫﺎﯾﺶ "... حضورش ﺭﺍﺍﺯ ﺭﻭﯼ "علامت آنلاینش "... ﻟﺠﺒﺎﺯی ودلخوری اش رﺍاﺯ ﺭﻭﯼ" ﺑﻼﮎ ﻫﺎیش"... نگویید ﻣﺠﺎﺯﯼ!! ﻣﺎﺩﺍﺭﯾﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﺭﺍﺣﺲ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ... یقین داریم... مااینجاراباور داریم... ﻣﺎﺍﯾﻨﺠﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ... ﺷﺐﻫﺎﯾﻤﺎﻥ... ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﻤﺎﻥ... ﺩﺭﺩﻫﺎﯾﻤﺎﻥ... دلتنگیهای گاه وبیگاهمان... ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎﺳـﺖ...!
دوست مجازی بضی از همین مجازیا با یه سیم قطع و وصل شونده رو با هزار تا از واقعیا عوض نمی کنم
به سلامتی ... ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﻴﻪ ﺍﻭﻥ ﺭﻓﻴﻘﻲ ﮐﻪ ﻣﺠﺎﺯﻳﻪ ﺍﻣـــــــــــﺎ ﻳﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﻭﺍﺳﺖ ﺳﻨﮓ ﺻﺒﻮﺭﻩ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺭﻓﻴﻘﺎﻱ ﻭﺍﻗﻌﻴﺖ ﺑﻪ ﮔﺮﺩ ﭘﺎﺵ ﻧﻤﻴﺮﺳﻦ ..
رفیق مجازی صدای ما رو از پشت شیشه ی مانیتور می شنوید... مانیتوری که الان ، خیلیا پشتش بغض دارن مانیتوری که الان ، خیلیا دستشون زیر چونشونه در ضمن ، پشت همین مانیتور هم خیلیا دلشون گرفته.....
2706