2726
عنوان

از تو حرکت...

8511 بازدید | 429 پست
****************************به نام خدا که هرچه داریم از اوست***************************** این تاپیک دو هدف را دنبال خواهد کرد 1-ارایه ایده های جدید کسب درآمد توسط هر کاربری و بررسی ابعاد آن و طرح سوال و مشکلات در زمینه اشتغال زایی و ارایه راهکار و مشارکت توسط بنده و همه افراد که تجربه کاری یا شناخت در آن زمینه را دارند/ دراین راستا اگر کاربری تمایلی به ابراز ایده یا مشکل خود بصورت عمومی ندارد همچنان میتواند از طریق ایمیل مطرح فرماید. nowinidea@gmail.com یا لینک گروه در تلگرا م https://telegra m.me/joinchat/0751f136011740658a4c01d6c08b4a80 2-(کاملا اختیاری)(پست دوم) ایجاد پایگاه کارآفرینی و یا همکاری و مشارکت در درآمد زایی در اقدامی نو در راستای جهت دهی به ایده ها ناب همه کاربران و یا همکاری در زمینه هایی تخصصی(یا آشناییت) بنده که سابقه فعالیت داشته یا دارم یا امکان و شرایط آن فراهم است برای کسب درآمد بصورت مشارکتی(البته امکان درخواست برای استفاده از آن تخصص ها هم بصورت صرف وجود دارد) درآمدزایی بصورت زودبازده یا دیربازده هردو فراهم خواهد بود. افراد باهر سطح توان علمی و تخصصی و شرایطی(البته به فراخور نوع کاری که انتخاب میکنند) در هر شهر و مکانی در ایران یا حتی خارج ایران میتوانند با منابع و تخصص خود بصورت همکاری دوطرفه و مشارکتی یا از منابع و تخصص بنده برای اشتغال و کسب درآمد بهره مند شوند. البته وسعت کارزیاد است(راه اندازی می نی سایتی در نی نی سایت) که سوای نگرانی های زمانی برای حضور و مدیریت بصورت ایده آل دیگر مسیله نداشتن ذهنیت از بازخورد این عمل(که البته سود معنویش در اولویت اول بنده میباشد آنهم با ایمیلهای متعدد کاربران و اغلب دردهای مشترک و صدالبته لطف و درخواستشان) از طرف کاربران است! *کاربران محترم با لایک کردن پست 2 این تاپیک بعنوان رای مثبت و رضایت و با فرستادن نقدهای خود درتاپیک یا بصورت ایمیل از رای منفی خود بنده را در راه اندازی یا عدم راه اندازی این هدف یاری رسانند. *پستهای دوم و سوم این تاپیک ویرایش خواهد شد پس همیشه از صفحه اول تاپیک برای دیدن آخرین ویرایش ها دیدن فرمایید/ با آرزوی بهترین ها و همه خوبی ها برای همگان
انجمن کارآفرینی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1143408 # ایمیل nowinidea@gmail.com #لینک شخصی تلگر ام: t elegram.me/nowinidea # لینک گروه اشتغال و کارآفرینی در تلگر ام: t elegram.me/Kaaraafariny
(پست دوم) #####################آخرین ویرایش 1394/10/07 21:33 ####################### ........::::::::::::::تاپیک یا تاپیک های مربوط به هر مبحث و ایده ای در ذیل آن بمرور قرار خواهد گرفت::::::::::::::........ 1-آموزشگاه و تدریس و دارالترجمه (زبان های مختلف خارجی و دروس کنکور و دروس دانشگاهی و ارشد و دکتری) #دعوت به همکاری از افراد مسلط به زبان(های) خارجه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1151610 2.دفتر فنی و مهندسی (پروژه های کوچک و بزرگ مهندسی در داخل یا خارج کشور) 3.صنعت و کارخانه (احداث و راه اندازی و طراحی و ساخت و تولید و عیب یابی و پشتیبانی و...) 4.سرمایه گذاری (ایده های برتر) #کجا و چگونه سرمایه گذاری کنیم؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1152743 5.کامپیوتر (برنامه نویسی زبانهای مختلف-نرم افزار و سخت افزار و ...) 6.موبایل (مشاوره خرید و تعمیرات و برنامه نویسی زبانهای مختلف-نرم افزار و سخت افزار و...) 7.الکترونیک (ساخت و طراحی و برنامه نویسی ابزار الکترونیکی و رباتیک و...) #چندین ایده و فرصت کاری برای تحصیل کرده های رشته برق و کامپیوتر http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1254240 8.اینترنت (طراحی وب و برنامه نویسی و بازاریابی اینترنتی و راههای کسب درآمد ازطریق نت و تجارت الکترونیکی و...) #درآمد روزانه از اینترنت از 30 هزار تا یک میلیون تومان(باید ها و نبایدها) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1259901 #قابل توجه متقاضیان وبسایت و قابل توجه طراحان حرفه ای سایت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1148555 #ایده اینترنتی مدیریت شهری:شغل دوم درآمد اول http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1248137 9.طلا و جواهر و زیورآلات (خرید و فروش و طراحی و سرمایه گذاری) #راه های آسان کسب درآمد عالی از طلا +آموزش های رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1200617 #چگونه در بازار طلا سرمایه گذاری کنیم؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1151773 #چگونه طلا بخریم ؟ (مشاوره رایگان) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1033939 10. پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی (خرید و فروش و طراحی و سرمایه گذاری) #حراج مانتو به قیمت استثنایی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1150151 11.ماشین (خرید و فروش و سرمایه گذاری) 12.مسکن (خرید و فروش و طراحی و سرمایه گذاری) 13.نمایندگی و فروش 14.صادرات و واردات محصولات و کالا به(از) خارج کشور 15.اشتغال یا تحصیل در خارج کشور 16.تور و گردشگری #لذت سفر خود را گارانتی کنید!!! http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1151227 17.ایده های برتر #فرصت شغلی ایده آل برای همگان در سراسر کشور:هرشهر یکنفر! http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1190822 18.کارهای تبلیغاتی #انتخابات و فرصتی ایده آل برای درآمد میلیونی در مدتی کوتاه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1282364 *هر ایده و فعالیتی بصورت کلی آورده شده است و ذکر جزییات آن در تاپیک مربوط به آن گفته یا بصورت پیام (بهمراه شرایط و اولویتها)برای افراد متمایل ارسال میشود. لازم بذکر است که در مورد اولویتها باید متذکر شوم یکسری ارزشها و اولویتهای کاری و اخلاقی قبل از شروع هرفعالیتی چه بصورت فردی چه بصورت گروهی برای بنده در درجه اول اهمیت قرار دارد و دارای حساسیت بالایی هستند و با پاس نشدن آنها باقی مسایل اهمیتی نخواهند داشت و منتفی خواهد بود! لذا این موارد برای افراد خواهان همکاری و مشارکت گفته خواهد شد. افرادی که پایبند به اخلاقیات نیستند و اولویت و ارزشی در کار برای خود و دیگران قایل نمیشوند لطف بفرمایند این بخش تاپیک را دنبال نفرمایند از هم اکنون! *تعداد موارد ذکر شده بتدریج افزایش خواهد یافت که البته ارتباط مستقیم به استقبال کاربران و همچنین کشش سایت خواهد داشت و البته زمان... ضمنا از ایده های نو و خوب کاربران خوش فکر هم استقبال میشود و درصورت صلاحدید به موارد فوق اضافه خواهد شد. *فعالیتها و ایده ها شامل زودبازده و دیربازده خواهند بود (با بازده و آینده و درآمد و دیدی متفاوت) ضمن اینکه میتوان در هردو آنها و چندین فعالیت همزمان مشارکت کرد لذا در مورد موارد دیربازده صبر و شکیبایی و اراده جزو اولین ملزومات است. *افراد با هرتوان علمی و تخصصی و در هر شهری از ایران یا حتی خارج ایران و هر سطح مادی میتوانند مشارکت نمایند البته به فراخور فعالیت انتخابی متناسب با خودشان. -سطح علمی 0 تا 100 -سطح مادی 0 تا 100 -موقعیت اجتماعی و محل سکونتی 0 تا 100 ووو.. (ذکر ارقام 0 تا 100 با اتکا به لفظ عامیانه آن گفته شد وبراساس اعتقاد بعضی افراد وگرنه شخصا اعتقادی صرف نه به 0 دارم نه 100 {جسارتی نباشد} چون خالق این اعداد بعد از خواست خداون متعال خود ما هستیم با همه دارایی ها و نداری هایمان!) *این پست همیشه در حال ویرایش خواهد بود و برای اطلاع از آخرین تغییرات ضمن بازدید به تاریخ آخرین ویرایش ها توجه شود. HINT (نکته مهم): شاید به جرات بتوان گفت 99% تمام مشاهده کنندگان این تاپیک(بافرض اینکه واقعا انگیزه کار و کسب درآمد باشند) حداقل یکی از این موارد را میتوانند انجام بدهند اما نکنه مهم که موکدآ یادآوری می کنم (بمانند پست اول) "هیچ اجباری" برای همکاری نیست و درصورت "تمایل" میتوانید مشارکت کنید. راه های ارتباطی در شبکه های اجتماعی nowinidea@gmail.com plus.google.com/u/0/117483453534485398441 facebook.com/nowinidea twitter.com/nowinidea instagram.com/nowinidea linkedin.com/pub/nowinidea/100/699/884 myspace.com/nowinidea you tube: channel/UCu6hPsn_usJcyHgMGjUa3rQ nowinidea.tumblr.com/ pinterest.com/nowinidea/ http://telegra m.me/nowinidea
انجمن کارآفرینی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1143408 # ایمیل nowinidea@gmail.com #لینک شخصی تلگر ام: t elegram.me/nowinidea # لینک گروه اشتغال و کارآفرینی در تلگر ام: t elegram.me/Kaaraafariny
(پست سوم) #####################آخرین ویرایش 1394/4/1 16:16 ######################## اگر ایده ی جالبی در سر دارید و تصمیم دارید در آینده نزدیکی آن را اجرایی نمایید، و یا اگر یک استارت آپ (Start-Up) هستید و در مراحل اولیه شکل دادن به کسب و کارتان هستید، برای رسیدن به موفقیت و شروع درست اجرای آن ایده، باید بسیار تلاش کنید. خواندن نکات الهام بخش از بزرگترین و مهمترین ارزش آفرینان (کارآفرینان) جهان که روزگاری در همین جایی بوده اند که شما حالا هستید، برای شما به عنوان یک ارزش آفرین (کارآفرین) می تواند بسیار انرژی بخش و آموزنده باشد. در این پست تجربیات شخصی یا جملات و مواردی را که چه از جناب خودم چه افراد دیگر گفته شده و شخصا به آنها ایمان دارم و تاثیرگذار بوده خدمت شما عزیزان عرض میکنم باشد که در راه موفقیت و رسیدن به خواسته ها و کمال مطلوبتان مفید فایده قرار بگیرد. #داشتن دل(مهمتر)و فکری بزرگ و گذشت و ایثار و آرزوی تمام حس های خوب عالم برای دیگران داشتن و ریشه کنی بخل و حسد و کینه از وجود در مسیر زندگی و اهدافمان موفقیت ما را اجتناب ناپذیر خواهد کرد. #برای رسیدن به موفقیت باید به قله فکر کرد و برروی کوهپایه ها چادر نزد.(فاطمه مقیمی:کارآفرین) #گذر زمان، پشتکار و ۱۰ سال تلاش، به تدریج شما را به صورت یک موفقیت یک شبه جلوه می دهد!(بیز استون:از بنیانگذاران تویتر) #درست آن زمانی که تصمیم می گیرید که از ادامه راه منصرف شوید، از آنچه تصور می کنید به مقصد نزدیکترید.(باب پارسنز:بنیانگذارGo Daddy) #همیشه فراتر از آنچه انتظار می رود، ارائه کنید.(لری پیج:از بنیانگذاران گوگل) #هر آینده ای که در نظر دارید بسازید، سعی نکنید همه چیز را برنامه ریزی کنید.(پیر امیدیار:بنیانگذار ایرانی تبارeBay) #عمر شما محدود است، پس به جای کسِ دیگری زندگی نکنید و آن را هدر ندهید. در دامِ خشک‌اندیشی که در واقع زندگی برطبق اندیشه دیگران است، گرفتار نشوید. نگذارید سروصدای دیگران، صدای درونی شما را در خود غرق کند. و مهم‌تر از همه اینکه شجاعت دنبال کردنِ قلب و احساس خود را داشته باشید. قلب و احساس یک جورهایی از قبل می‌دانند شما واقعاً‌ چه چیزی می‌خواهید باشید.(استیو جابز:کارآفرین و مخترع) #نگویید زمان کافی ندارید. شما دقیقاً همان مقدار زمان در روز را دارید که به هلن کلر، پاستور، میکل آنژ، مادر ترزا، لئوناردو داوینچی، توماس جفرسون و آلبرت انیشتین داده شده بود.(اچ. جکسون براون:نویسنده‌ی کتاب‌های الهام‌بخش) #وقتی یک درِ شادی بسته می‌شود، درِ دیگری باز می‌شود، اما اغلب ما آنقدر به درِ بسته نگاه می‌کنیم، که آن دری که برایمان باز شده است را نمی‌بینیم.(هلن کلر:نویسنده، فعال سیاسی و سخنران) #من از همه‌ی کسانی که به من «نه» گفتند متشکرم. به خاطر آنهاست که من اکنون در این جایگاه هستم.(آلبرت انیشتین:فیزیکدان) #برای موفق شدن، باید امیدتان به موفقیت بیشتر از ترستان از شکست باشد.(بیل کازبی:تهیه‌کننده:نویسنده و کمدین) #سفر هزار فرسنگی، با یک قدم شروع می‌شود.(لائو تسو:فیلسوف) #دانش کافی نیست. باید بخواهیم. تمایل کافی نیست، باید عمل کنیم.(یوهان ولفگانگ گوته:نویسنده و سیاستمدار) #هر چیزی که چشم‌مان را به رویش می‌بندیم، هر چیزی که از آن فرار می‌کنیم، هر چیزی که تکذیب می‌کنیم، نادیده می‌گیریم و یا به حساب نمی‌آوریم، در پایان بر ما غلبه می‌کند.(هنری میلر:نویسنده) #اگر شما تلاش کنید و شکست بخورید، تقصیر شما نیست. اما اگر شما تلاشی نکنید و شکست بخورید، همه‌اش تقصیرِ خودتان است.(اورسون اسکات کارد:نویسنده، منتقد و سخنران) #امروزه جنگ اصلی بین مدل‌های کسب و کار است.(فریدون قاسم زاده:بنیانگذار افرانت) #برای راه‌اندازی کسب‌وکار خودتان باید عاشق آن کار باشید. #برای موفقیت باید از زندگی شخصی خود بزنید.(حسام آرماندهی:بنیانگذار کافه بازار) #)موفقیت و نبوغ یک درصد انگیزه است و ۹۹ درصد عرق ریختن.(تامس ادیسون #هر کسی خودش را باور داشته باشد موفق می‌شود. #اگر دوباره شکست بخورم چه اشکالی دارد؟ دوباره شروع می کنم!(طاهره جوان:بانوی پارچه ها کارآفرین برتر) #اگر راضی نیستم دخترم از غذای رستورانم بخورد نباید راضی باشم که بچه های مردم هم از این غذا بخورند.(شهرام فخار:بنیانگذار و مدیر مجموعه رستوران های پدر خوب) #با برنامه ریزی دقیق و تنظیم برنامه می توان همه برنامه های خود را هماهنگ کرد.(فاطمه مقیمی:کارآفرین) #راز موفقیت در هر کسب ‌و‌ کاری صرفا داشتن دانش فنی نیست. #ارزش واقعی یک ایده در اجرای آن نهفته است.(تامِس ادیسن) #پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری!(ماهاتما گاندی) #همه افراد با استعداد هستند!(انشتین) #از کمال نترسید چرا که هرگز به آن دست نخواهید یافت!(سالوادور دالی) #راه شروع هرکاری این است که حرف زدن را تمام کنید و شروع کنید به انجام دادنش.(والت دیزنی:بنیانگذارWalt Disney) #موفقیت، نتیجه تشخیص درست است؛ تشخیص درست، نتیجه تجربه است؛ تجربه نیز اغلب نتیجه تشخیص نادرست است.(آنتونی رابینز) #موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد.(دیل کارنگی) #سه جمله برای دستیابی به موفقیت: ۱) بیشتر از دیگران بدان، ۲) بیشتر از دیگران کار کن، ۳) کمتر از دیگران توقع داشته باش.(منتسب به ویلیام شکسپیر) #اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد.(ماروا کلینز) #پیش از آنکه بالارفتن از نردبان موفقیت را آغاز کنید، مطمئن شوید که نردبان را به ساختمان مناسب تکیه داده اید.(استفان کاوی) #حتی دارکوبنیز موفقیت خود را مدیون تلاش پیوسته و کوبیدن نوکش است تا به هدف نایل شود.(کولمن کاکس) #اگر داشتن فکر و اندیشه مثبت به تنهایی کارساز بود، باید همه در کودکی اسب های کوچک داشته و اکنون نیز زندگی رویایی داشته باشیم؛ هر موفقیت بزرگ با عمل به دست می آید.(آنتونی رابینز) #گاهی افرادی به موفقیت های بزرگ می رسند، تنها به این دلیل ساده که ننمی دانند کاری که به آن دست زده اند، بسیار دشوار، بلکه غیرممکن است.(آنتونی رابینز) #یکی از کلیدهای موفقیت این است که پیوندی سازنده بین کارهایی که انجام می دهیم و چیزهایی که دوست داریم به وجود آوریم.(آنتونی رابینز) #راز موفقیت آن است که شغل خود را جزء سرگرمی های خویش قرار دهید.(مارک تواین) #به جای اینکه سعی کنید مرد موفقیت باشید، سعی کنید مرد ارزش ها باشید.(آلبرت اینشتین) #یک روش عالی برای موفقیت در کار این است: افکارتان را روی کاغذ بیاورید.(برایان تریسی) #من از اشتباه بیش از موفقیت درس آموختم.(سرهنری دیوی) #به دست آوردن آنچه که ما آرزویش را داریم موفقیت است، اما چیزی را که برای به دست آوردن آن تلاش نمی کنیم خوشبختی است.(لوسیا) #اگر در اولین قدم، موفقیت نصیب ما می شد، سعی و عمل دیگر مفهومی نداشت.(موریس مترلینگ) #هر موفقیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی گیرد.(برایان تریسی) #هرچه صبر بیشتر باشد، دقت بیشتر است و هرچه دقت بیشتر باشد، موفقیت بیشتر است.(کریستوفر مارلو) #بیشتر افراد برای مرگ ناگهانی آماده ترند تا موفقیت ناگهانی.(گیل فلان) #هرجا موفقیت بزرگی ببینید، انبوهی از ناکامی ها را در مسیر آن مشاهده می کنید.(آنتونی رابینز) #مرد عاقل همواره ۹ نکته را درنظر دارد: روشن دیدن، خوب گوش دادن، مهربان سخن گفتن، آداب داشتن ،راستگو بودن، انجام وظیفه کردن، پرسیدن هنگام تردید، خود را از خشم دور نگاه داشتن و در عین موفقیت، عادل و منصف بودن.(کنفوسیوس) #هیچ موفقیت حقیقی به دست نمی آید، مگر اینکه با ارزش های اساسی ما مطابقت داشته باشد.(آنتونی رابینز) #الهام بخش زندگی من، شرح حال کسانی بوده است که امکانات و استعدادهای خود را به کار می گیرند تا به موفقیت ها و نتایجی تازه، چه برای خود و چه برای دیگران دست یابند.(آنتونی رابینز) #راز موفقیت این است: هدف را بی وقفه دنبال کنید.(آنا پاولوفا) #موفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی است.(مثل ایتالیایی) #فقط بفهمید چه زمانی واقعا خواهان موفقیت هستید, دیگر هیچوقت تسلیم نمی شوید چون مهم نیست شرایط چقدر رو به سختی برود #چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.(جاشوه جی مارین) #سخته منتظر چیزی باشی که میدونی هیچوقت اتفاق نمی افته و سخت تر از آن وقتیه که دربرابر چیزی که تمام آن چیزی است که می خواستی, بخوای تسلیم بشی. #چیز های خوب برای افرادی که منتظرش هستند اتفاق میفتند و چیز های عالی برای افرادی که حداقل یه حرکتی برای اتفاق افتادنش کردند. #خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه ، داشتن باشه، کسب کردن باشه یا حتی پوشیدن! خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق ,لذت و قدردانی است.(دنیس ویتلی) #جاهایی بروید که مورد توجه واقع شوید نه مورد تحمل، اگر آنها ارزش واقعی شما را نمیداند پس دیگر وقتش است یک شروع جدید داشته باشید در روابطتان. #به تمام دلایلی که موفق نمی شوید فکر نکنید…فقط به 1 دلیلی فکر کنید که موفق می شوید. #هیچوقت برای داشتن عقایدتان نترسید، حتی وقتی که تنها فرد موجود با همچین اعتقادی باشید. #بهترین انتقام، یک موفقیت عظیم است.(فرانک سیناترا) #تنها راه انجام دادن کارهای عظیم، دوست داشتن کاری است که میکنید. اگر تا الان آنرا پیدا نکردید، به گشتنتان ادامه دهید, توقف نکنید.(استیو جابز) #برای شکست زیاد ناراحت نشوید، برای فرصت هایی که بدون امتحان کردنشان از دست میدادید ناراحت باشید.(جک کنفیلد) #عمر کوتاه است پس زندگی کنید. عشق کمیاب است, پس به چنگ بیاورید. خشم بد است, چالش کنید. ترس ترسناک است, باهاش مقابله کنید. خاطرات شیرینند پس قدرشان را بدانید. #رنجی را که امروز می کشید، نقطه قوت آینده تان خواهد بود، برای هر چالش، رویارویی با آن فرصتی برای رشدتان خواهد بود. #تنها شکافی که بین شما و رویایتان قرار دارد با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر میشود.(جویل براون) #شاد بودن به این معنا نیست که همه چیز کامل است، به این معناست که شما تصمیم گرفتید فراتر از ناقصی ها را ببینید. #هیچکس آن بیرون موفقیت را با دستانش به من هدیه نخواهد داد. من باید خودم برم بیرون و موفقیت را کسب کنم… بخاطر همین است که من امروز اینجا هستم, تا تسلط داشته باشم , تا پیروز شوم هم بر زندگی هم بر خودم. #کسی تاحالا برنامه ای برای شکست خوردن , چاق شدن یا احمق بودن ننوشته ! این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید.(لری ویجت) #3 چیز در زندگی که دیگر نمی توانید بدستش آورید : کلمات , بعد از گفته شدن. لحظه ها , بعد از ازدست دادن. زمان ,بعد از سپری شدن. مراقب باشید. #از هرچیز و هرکسی دوری کنید که از شادی شما میکاهند. زندگی بسیار کوتاه تر از این است با احمق ها سروکله بزنید #اگرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد, اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد.(کارل بارد) #چیزی را که دارید دوست داشته باشید. چیزی را که می خواهید ,بهش نیاز داشته باشید. چیزی را که دریافت میکنید ,قبول کنید. هرچه قدر میتوانید انفاق کنید و همیشه بخاطر داشته باشید از هر دستی بدهید از همان دست میگیرید. #بزرگترین اشتباهتان در زندگی که میتوانید مرتکبش شوید این است که هیچ وقت سعی نکنید # کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد #کسی که در آفتاب زحمت کشیده، حق دارد در سایه استراحت کند #بهتر است دوباره سئوال کنی، تا اینکه یکبار راه را اشتباه بروی #آنقدر شکست خوردن را تجربه کنید تا راه شکست دادن را بیاموزید #اگر خود را برای آینده آماده نسازید، بزودی متوجه خواهید شد که متعلق به گذشته هستید #خودتان را به زحمت نیندازید که از معاصران یا پیشینیان بهتر گردید، سعی کنید از خودتان بهتر شوید #خداوند به هر پرنده‌ای دانه‌ای می‌دهد، ولی آن را داخل لانه‌اش نمی‌اندازد #انسان هیچ وقت بیشتر از آن موقع خود را گول نمی‌زند که خیال می‌کند دیگران را فریب داده است #کسی که دوبار از روی یک سنگ بلغزد، شایسته است که هر دو پایش بشکند #زندگی مثل بازی شطرنجه ! اگه بلد نباشی همه میخوان یادت بدن وقتی هم که یاد گرفتی همه میخوان شکستت بدن #تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر افراد عالی است # آدم ها فقط در یک چیز مشترک اند ، متفاوت بودن #زمین خوردن مهم نیست دوباره برخاستن مهم است #موفق ترین افراد لزوما بهترین چیزها را ندارند در بن بست هم راه آسمان باز است ، پرواز را بیاموز #شهامت همیشه فریاد زدن نیست ، گاهی صدای آرامیست که در انهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد #انسانها باید یاد بگیرند که اشتباهات هوشمندانه قسمتی از هزینه پیشرفت است ########################

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وعده این تاپیک داده شد بود . کاربرانی که جویای آن بودند و درخواست راه اندازی آنرا داشتند در جریان هستند.از امروز به مرور تکمیل میشود البته بخش دوم آن بستگی بنظر اکثریت کاربران خواهد داشت.
سلام خدمت آقای گوهری وعرض تبریک بخاطر تاپیک نو دست شما دردنکنه که همچین تآپیکی ایجادکردید امیدوارم چرآغش همیشه روشن وروشناییش امیدی بشه برای افرادی که بدنبال ایجادتحول وتغییرات خوب درزندگی شغلیشون هستند.
آقای گوهری یه سوال داشتم از خدمتتون به نظرتون اگه یه مغازه مرغ فروشی بزنیم خوبه ، بعد میشه رفت با رستوران ها و آشپزخونه ها صحبت کنیم که ما مرغ رو با قیمت مناسب تر بهشون بدیم . مثلا قیمت فروشمون کمتر باشه ولی تعداد فروش زیاد باشه؟

دعا کنیم واسه عاقبت بخیری بچه هامون.

استخدام در شرکت رشته : طراحی صنعتی ،معماری علاقمندان می توانند با پست الکترونیکی تماس بگیرند. ضمنا رزومه تحصیلی و کاری خود را آماده داشته باشید.
سلام من رشته تحصیلی ام اقتصادبازرگانی هست تسلط به اینترنت و مهارت های هفتگانه دارم..دیگه پوکیدم نمی دونم چی کار کنم ..دوست دارم یه کاری کنم با سرمایه کم شروع کنم..بیشتر خرید و فروش و اینا... لطفا راهنمایی کنید من رو..ممنونم
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
مامان ثنا جون آقای گوهری یه سوال داشتم از خدمتتون به نظرتون اگه یه مغازه مرغ فروشی بزنیم خوبه ، بعد میشه رفت با رستوران ها و آشپزخونه ها صحبت کنیم که ما مرغ رو با قیمت مناسب تر بهشون بدیم . مثلا قیمت فروشمون کمتر باشه ولی تعداد فروش زیاد باشه؟ چقدر مناسبتر که با یک-دو رستوران کار کردن صرفه اقتصادی داشته باشه؟ آشنا در مرغداری دارید؟ معمولا رستورانها طرف حسابهای قدیمی خودشان را دارند.بهرحال قیمتی و کیفیتی تفاوت باید چشمگیر باشد/اما در مورد رستورانهای تازه (در حال)تاسیس احتمال بیشتر است علی الحال برای هر دو گروه پیشتر صحبت کنید و قرارداد ببندید بعد اقدام/ ضمنا خود عرضه مرغ با قیمت مناسب هم امتیاز خوبیست! تهیه غذای خونگی با کیفیت و ارزان (با گرفتن تاییده بهداشت) هم امتیاز خوبیست!
2706