2752
2734
سلام من جنسیت نی نی هام ایشالا سه هفته دیگه معلوم میشه الا هفته 19 هستم اسم دوتا دختر و دوتا پسر و انتخاب کردیم ولی دختر پسر و نه پیشنهاد بدید و نظر در مورد اسم ها ممنون میشم
دختر : نازنین زینب و نازنین زهرا
پسر : محمد طاها و محمد کسری
یاسمین زینبم 💗 محمدحسینم 💕 عاشقتونم💋بچه های قشنگمممممم...خدایاشکرت
مبارکه
خوش به حالت که دوقلو داری

موقع سیسمونی خریدن به من هم سر بزن
کلی لباس خوشگل مناسب دوقلوها دارم
لباسهای زیبای زنانه و بچه گانه دارم، ترک، ماکدار و ... اما به قیمت مناسب روی علامتهای W کلیک کنید تا وبلاگها رو ببینید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا صبر کنید جنسیتشون ایشالله معلوم بشه بعد چه عجله ایه,خدا بهتون ببخشه و براتون نکهشون داره
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
2731
عزیزم چون دو قلو هستن

بهتره اسم های کوتاهتر انتخاب کنی

هر 4 تا اسم به تنهائی خوبه ولی دوبل که میشه واقعا صدا کردنشون سخت میشه

اینا مدرسه برن با هم همکلاسی هستن . فکر صداکردن بچه توسط بچه های 7 ساله دیگه و معلم هم باش
:(
اسم پسر ها رو دوست دارم ولی با عرض شرمندگی دختر ها رو نه
به نظر من که اصلا اسم ایرانی در کنار مذهبی سنخیتی نداره
در ضمن خیلی هم طولانی هستن چرا اسم های کوتاه تر انتخاب نمیکنی
اسم های مذهبی کوتاه هم زیاد وجود داره
چون همه اسم مذهبی های کوتاه تو خانواده هست بعدم ما نیت کردیم اول اسم هرچندتاپسر داشتیم محمد باشه
خوب اگه اسم پسر میخوای حتما محمد داشته باشه پس اسم های انتخابیت خوبن
اسم پسر هایی که من هم گفتم با محمد جور در میان
ولی هیچ وقت نتونستم با اسم دختر دو کلمه ای ارتباط برقرار کنم
شاید باور نکنین ولی همه اسمایی که گفتید تو خانواده هست و ما رسم ندارم اسم تکراری بزرایم ناراحت میشن بقیه
چون اسم رینب . زهرا رو خیلی دوست داریم نازنین اضافه اش کردیم
زهرا بانو و زینب بانو ولی خودم زیاد دوسشون ندارم بین محمدصدرا و محمد کسری موندیم
2706