2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط صفحه اولو خوندم نوشته بودین جنسیت چیه؟دوستان من دوتا دختر دارم و سومی هم باردار شدم بخاطر جو ...

چقدر دردناک و سخت😢خدا به دلت صبرو ارامش بده عزیزم ...خودتم میدونی برای مادر جنسیت بچه هیچ فرقی نمیکنه اما اطرافیان مخصوصا خانواده شوهر ادمو اذیت میکنن😔

2731
عکس سونو نداری؟

عزیزم میتونید برای من بگید چیه ؟

دوستان من پلیکیستیک بودم و ۴سال و خورده ای اقدام کردم برای بارداری و زیر نظر دکتر بودم و دارو استفاده کردم و نشد. .خدایاااااا شکرت منم با اصلاح سبک باردار شدم،ان شاالله روزی همه ی منتظرا،عزیزان برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه صلوات بفرستید،ممنونم
2740

میشه برای منم حدس بزنین نی نیمو

دوستان من پلیکیستیک بودم و ۴سال و خورده ای اقدام کردم برای بارداری و زیر نظر دکتر بودم و دارو استفاده کردم و نشد. .خدایاااااا شکرت منم با اصلاح سبک باردار شدم،ان شاالله روزی همه ی منتظرا،عزیزان برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه صلوات بفرستید،ممنونم
 کتر درصد نداد سلام

ن دکتر ازش نپرسیدم چیزی هم نگفت،فقط گفتمش سالمه گفت خوبه 

2706