2737
2734
عنوان

کسی چینی مارک مقصود داره؟

180 بازدید | 8 پست

راضی هستین؟

داخل ظرفشویی گذاشتین طلایی هاش پاک نشد‌؟

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

چینی های من نقره کوبن مارک مقصود

پاک نشدن

البته مال ۱۷ سال پیش هستن،جنسای جدیدو نمی دونم

زبان معمار است و حرف خشتِ خام.مبادا کج بچینی دیوار سخن که فرو می ریزد شخصیتت را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چینی های من نقره کوبن مارک مقصود پاک نشدن البته مال ۱۷ سال پیش هستن،جنسای جدیدو نمی دونم

به منم فروشنده گفت طلا کوب هست هیچ طرحی ندارن فقط ی خط طلایی دارن از مارکای دیگه حتی خازجیاهم گرون تر بود نمیدونم بزارم ظرفشویی یا ن

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
2728
به منم فروشنده گفت طلا کوب هست هیچ طرحی ندارن فقط ی خط طلایی دارن از مارکای دیگه حتی خازجیاهم گرون ت ...

خوب زیاد نذاری خیلی بهتره اگه ماشین ظرفشوییت ال جی هست نذار چون شنیدم خش میندازه

زبان معمار است و حرف خشتِ خام.مبادا کج بچینی دیوار سخن که فرو می ریزد شخصیتت را...

کلا هر ظرفی را مرتب بگذاری ظرفشویی چون دمای آب خیلی بالا هست بعد چند سال، یه کمی رنگش میره، مثل نو نیست

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
کلا هر ظرفی را مرتب بگذاری ظرفشویی چون دمای آب خیلی بالا هست بعد چند سال، یه کمی رنگش میره، مثل نو ن ...

نه نهایت سالی ۴ بار بخوام بزارم ظرفشویز

نه نهایت سالی ۴ بار بخوام بزارم ظرفشویز

نه بابا طوریش نمیشه با سالی 4 بار، سالیان داری

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2740

البته به قول دوستمون جنسای جدید، همه چی بی کیفیت شدن، ولی با سالی چند بار بعید طوریش بشه، هر مارک دیگه هم باشه، همین