2733
2739
عنوان

خانوما دارم جهیزیه میچینم لازمه کسی رو دعوت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 28 پست
فقط به اون زنگ‌بزن امیدوارم این رسمها جمع بشه .جهیزیه منو کلا شوهرم تنهایی چید😁از شهرمون اومدم دیدم ...

واسه ی من کل فامیل اومدن چیدن 😅

وقتی ازماه عسل اومدیم خیلی سوپرایزشدیم .چون تونبودماچیده بودن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

مبارکه.

آره بهت احترام گذاشته شمام باید متقابلا احترام بذاری و زنگ بزنی 

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای خدا این رسومات مزخرف بی فرهنگانه کی میخوان تموم شن🤢🤢🤢🤢🤢

ولی خیلیاهم هستن که این رسوماروبی فرهنگی نمیدونن واتفاقاخیلیم دوست دارن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
اشتباه میکنن

این فقط وفقط به خودشون مربوطه که پیرواین رسومات هستن ودوستشون دارن یانه 🤷🏻‍♀️

2740
با هرکی صمیمی هستی و از سلیقش خوشت میاد بگو بیاد

با هیچکس صمیمی نیستم از سلیقه هیچکس هم خوشم نمیاد نیازیم به کمک ندارم فقط میگم چون بهم رنگ زد ناراحت نشه که من بهش نگفتم😅🥲

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
فقط به اون زنگ‌بزن امیدوارم این رسمها جمع بشه .جهیزیه منو کلا شوهرم تنهایی چید😁از شهرمون اومدم دیدم ...

عزیزم چ خوش سلیقس عالیه

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
اونم وقتی که این دخترای جوون به این رسومات دامن میزنن... از پیرزنا که توقع فرهنگ نداریم ولی این دختر ...

چقد دعوا داخوری تو اینجور کارا پیش میاد ادما از هم دلسرد میشن ....

من فک میکردم ما جونترا بابداین رسما رو حذف میکردیم الان میبینم هرروز یه مدل هاله زنک بازی 

از این به بعد برا خودم زندگی میکنم   
با هیچکس صمیمی نیستم از سلیقه هیچکس هم خوشم نمیاد نیازیم به کمک ندارم فقط میگم چون بهم رنگ زد ناراحت ...

خیلی هم عالی😄

اخلاقش و می‌شناسی اگه می‌دونی بعد خیلی ناراحت میشه بگو

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
خیلی هم عالی😄 اخلاقش و می‌شناسی اگه می‌دونی بعد خیلی ناراحت میشه بگو

اره فکر کنم ناراحت شه اگه نگم میدونی اخه از طرفی اگه اونو بگم دخترعموهام میگن چرا مارو نگفتی اصلا نمیدونم چیکارکنم