2733
2734
عنوان

تو رو خدا دارم از نگرانی میمیرم

394 بازدید | 13 پست
سلام
بچم رو بردم برا تست غربالگری حالا بعد از 10 روز به شوهرم زنگ زدن گفتن ازمایش دوباره باید تکرار بشه
دارم میمیرم از نگرانی
اگه دوباره مثبت بشه چی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم بیشتر وقتا وقتی نمونه رو اشتباهی به کار میبرن و دستگاهشون مشکل داشته باشه باز میگن بری برای ازمایش.حتما که نشونه بیماری یا مشکل نیست.توکلت به خدا باشه.ان شاالله چیزی نیست.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
چیزی نیست نگران نباش احتمالا نمونه شو گم کردن
برای دختر جاریم هم بعد از یک هفته زنگ زدن نمونه گم شده بود
اونجا هم که رفتیم چند نفر هم همین موضوع رو داشتن

شاید هم یکم تیروئید داشته خواستن دوباره تکرار بشه که مطمئن باشن
که خیلی هم خطر ناک نیست اصلا
یه قرص میدن یک ماه مصرف میکنه خوب میشه
اصلا جای نگرانی نیست
گفت تا ابد تنهایت نمی گذارم ...
ابدش چه زود عفو خورد ...
آمینو سنتز؟؟؟؟؟.. اون مال دوران بارداریه عزیزم
.
.
.
عزیزم بیخود نگران نباش گاهی اینقدر گیج بازی درمیارن تا یه جواب بدن.. من دخترم رو بردم غربالگری آخرش فهمیدم از 5 تا آزمایش فقط 2 تاش رو گرفتن..
دیگران را ببخشید .. نه اینکه آنها سزاوار بخشایشند.. بلکه شما لایق آرامشید!!!
مهسا جون این طرح رو دکتر غددی که من میرم وارد ایران کرد. در صورتی که از تیروئید باشه دارو میدن بی هیچ مشکلی خوب میشه. فکر کن قبلا بچه ها با این مشکل قدیم مشکلات اساسی ذهنی ویا حرکتی پیدا میکردن. باید سریع آزمایش رو تکرار کنید و ببرید دکتر چون زمان داره تا یه مدتی دارو فایده داره
2740
خدا برات نگه اش داره
نگران نباش
این چیزایی که ازمایش میکنن علائم نهفته داره که ما متوجه نمیشیم و لی تاثیر دراز مدت داره
خدا رو شکر کن که اینقدر علم پیشرفت کرده که اگه خدایی نکرده بچه ایی مشکلی داشته باشه حتی ماه اول زندگیش درمان میکنن
اصلا نگران نباش
البته مادری و هزار دلواپسی
دیگه وقتی ادم مادر میشه همش دلنگرانه
بسپارش به خدا
هروز صبح صدقه یادت نره
هر روز صبح سه تا ایه الکرسی بخون بهش فوت کن بسپر به خدا
گفت تا ابد تنهایت نمی گذارم ...
ابدش چه زود عفو خورد ...