2737
2734

من باردارم همین چن شب پیش غذام زیاد بود کلی غذا دادم در خونش..طبقه بالا ما هستن..بعد اونا گوسفند کشتن شبش مهمون داشتن یه ظرف برا من جیگر نیاوردن..البته من نمیخوردم چون میگن جیگر بده و تو فریزر جیگر هم داریم ولی بیشعوریش منو ناراحت کرده...امشبم اومدن چاه خونمون گرفته بود خالی میکردن چون بو میومد رفتم رو مله ها نشستم دید ولی یه نگفت بیا بالا خونه ایندفعه دیگه واقعا ناراحت شدم...بچه هاش میان خونم بهشون شیر و کیک و میوه میدم ولی اون انقد پلیده ..

تا بتونم کمک میکنم و ازش خسته نمیشم چون بهم انرژی میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم ب دلش میاد واقعا

افکار من دقیقا تو آهنگ بهشت تتلو خلاصه میشه. (BTS)نه میشناسمشون نه حتی 1 آهنگشون و شنیدم فقط حااال کردم بنویسم  BTS چون پسرای گروهش برام بانمکن.تتلیتی م بشدت با آهنگاش حال میکنم. شادمهریم خراااب😍ب قول تتل ببین اینا چی ن ک بینشون این منه تیکه پاره آدم ترینم. گاهی آدم با 1 اشتباه 19 نمیشه صفر میشه... خطاب ب حسودایی ک بخاطره اسم کاربریم بام بحث کردن ک واسه باره 100م ترکیدم دوباره همین اسم کاربری و گذاشتم😌انقدر ساز میزنیم ک زمانه برقصد ز ساز ما روزی رسد ک زمین خلاف بگردد زناز ما (شما حتی ایمانتونم بوی گناه میده) از بدا نترس چون میدونی چقد بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقد بدن...از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود درحالی ک من درآن با چهره ی واقعی حاضر بودم...(حتی اگر باتو مخالف باشم باز درجبهه ی تو می مانم. پس نترس).. این ک یه عده میگید چرا اکثرا میشناسنت چون از 97 عضوم.فقط97 بار تعلیق شدم😊بچه مشهد متعصب رو مشهدیااا😎😌عشقِ شله با قیمه فراوووون. یه بیماری دارم اسمش اینه(کُخ) ینی کخ دارم. فقط یه مشهدی میفهمه اسم بیماریمو😁😂من 0 و 100 م حدوسط ندارم یا مهربونم و خوش زبون یا یه روانیه سنگدل بددهن
2731

خوب زیادی رو دادی دیگه.شما هم وقتی بچه هاش میان بگو دارم میرم جایی یا دستم بنده

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

چراانتظار و توقع بیجا داری؟شوهر داری بگو بخره شاید واقعا ب جیگرش نیاز داشته باشه گوشت خودشونه 

دوم اینک تو غذا میدی نباید منت بزاری اصلا ک اره دادم بهش 

انتظار و توقع زیادی میرینه تو روابط فردا پنجاه تومن بگو شوهرت بیار برات کباب کن بخور

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫
شاید غذا کم اومده که نفرستاده عزیزم بعدم موقعیت مهمون داری نداشته شاید بعد رفتن مهمونا هنوز مرتب ...

واسه جیگر میگم‌زیاد ناراحت نشدم‌چون‌نمیخوردمم ولی این‌ه امشب رو راه پله نشستم و نگفت بیا خونه بشین خیلی دلم گرفته🥲

کسی که ارزش خوبی کردن نداره یا قدر نمیدونه رو بهش رو نده،چون این آدما ذاتشون عوض نمیشه،بعدم ارزش ندارن خودتو بخاطرشون ناراحت کنی

دوستان من پلیکیستیک بودم و ۴سال و خورده ای اقدام کردم برای بارداری و زیر نظر دکتر بودم و دارو استفاده کردم و نشد. .خدایاااااا شکرت منم با اصلاح سبک باردار شدم،ان شاالله روزی همه ی منتظرا،عزیزان برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه صلوات بفرستید،ممنونم
واسه جیگر میگم‌زیاد ناراحت نشدم‌چون‌نمیخوردمم ولی این‌ه امشب رو راه پله نشستم و نگفت بیا خونه بشین خ ...

من خونه ندارم با خونه پدرشوهرم زندگی میکنم اتاق دارم روزی ک خونه مرتب نیس اعصابم خوردمیشه یکی بیاد بدم میاد بهم عیب کنن خودتو بزار جاش و شرایطسو بسنج بالاخره تو جاری هستی ی موقع حرفتون میشه و بعد میای اینجا تاپیک اره جاریم بی نظمه نامرتبه رفتم خونش فلانه نمیگی دلش سوخته بهت تعارف زده نه اکثر مازنها همینبم

میشه نفری یدونه صلوات محمدی برای تو دلیم بفرستین توروخدا بعد کلی اقدام و چهارسال منتظرموندن خداهدیه دادش.....توروخدا سوال حقوقی نپرسین من سردرنمیارم اسم کاربری لعنتیم عوض بشو نیس 🤧😫
چراانتظار و توقع بیجا داری؟شوهر داری بگو بخره شاید واقعا ب جیگرش نیاز داشته باشه گوشت خودشونه  ...

گفتم که من نه میخورم و اینکه تو فریزرمون همیشه هست چون شوهرم علاقه داره...اصلا هم توقع بیجا نیست ..چون جیگرارو ما سیب زمینی سرخ میکنیم و سه چارتا خانواده رو جواب میده حالا یه ظرف جای دوری نمیرفت ...ما سه چار بار گوسفند کشتیم چلو گوشو دادیم‌ به اونا ..اینجا بحث شعوره نه توقع ..خدا نکنه من از اونا توقع داشته باشم 

گفتم که من نه میخورم و اینکه تو فریزرمون همیشه هست چون شوهرم علاقه داره...اصلا هم توقع بیجا نیست ..چ ...

دیگ نده بهش کف دیتو بوکردی الان فهمیدی چیه دیگ نده گوشتاتون براخودتون 

واسه جیگر میگم‌زیاد ناراحت نشدم‌چون‌نمیخوردمم ولی این‌ه امشب رو راه پله نشستم و نگفت بیا خونه بشین خ ...

منم حامله بودم جاریم براش از باغشون باباش براش هلو آورده بود ... درشت و قشنگ بودن تو پله ها بود دیدم ..بهش گفتم میشه یکی به من بدی .. برداشت گفت از شهرستان مهمون اومده ((خواهر برادراش اومده بودن))میدونی که مهمون میوه میخواد... اینا برن اگهدموند برات میارم 😶

بعدم یک دونه هم برام نیاورد ... خیلی به دلم مونده...

ولی اون حامله بود به شوهرش گفت دستمبو برام بخر شوهرش گفت باش بعدا ... خونه ما بودن من به شوهرم گفتم بخر بریدم براش  آوردم ... چون خودم کشیده بودم یه چیزی دلت بخواد نخوری تا آخر عمر یادت میمونه

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
2706