2733
2739
عنوان

زيگيل تناسلي

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 26 پست
عزیزم من همیشه جوش میزدک اون ناحیه مخصوصا وقتی اصلاح میکردم. و بعدش خوذش خوب میشد.   دو سا ...

منم از همینی که میگی دارم در ناحیه مقعد دکتر زنان هم دیده گفته بی خطره

زگیل نیسش

زگیل رو از نت سرچ کن خیلی افتضاحه

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزيزم زيگيل نيست جوشه منم اتفاقا از اينا دارم زيگيل نيست چون زيگيل تناسلي درد و خارش و خون ريزي ن ...

اخه همیشه جوش میزدم اینطوری اما ن در این حد بزرگ و درد دار.  ولی میرفتن حتی خالیشون میکردم.  ولی این دو ساله نرفته مطمعنم نمیره چ.ن سفته و درشم بستس فقط وقتی زورش میکنم ی کم درد داره.   قهوه ای شده بدنمو زشت کرده نمیدونم چیکار کنم اصلا ببرم چ دکتری رومم نمیشه. میخوام خالی شه

2728
فامیل ما سر همین با همسرش اختلاف دارن کسی اگه اطلاعات داره لطف کنه شاید سبب خیر شدیم و مشکلشون حل شد

از استخر/دسشويي عمومي/ليزر/اپيلاسيون/هوله و تيغ فرد الوده قابل انتقاله

2738
اینایی ک گفتی چرته ... فقط از رابطه میاد 

چرت نيست از اونجايي كه برادرم بهش دچار شده توي انجمني كه جامع زيگيل تناسلي معرفي كرد بهمون بوددن كسايي كه رابطه جنسي نداشتن و از طريق هاي ديگه مبتلا شدن

چرت نيست از اونجايي كه برادرم بهش دچار شده توي انجمني كه جامع زيگيل تناسلي معرفي كرد بهمون بوددن كسا ...

داداشت دروغ گفته ..از رابطس..اینو همه میدونن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
داداشت دروغ گفته ..از رابطس..اینو همه میدونن

من ميدونم داداشم از رابطه گرفته بعدش هم اين ادبيات اصلا درست نيست دارم ميگم خود پزشك انجمن به ما گفته يك درصد از راه هاي ديگه بهجز رابطه ميشه ميشه انتقال پيدا كنه

من ميدونم داداشم از رابطه گرفته بعدش هم اين ادبيات اصلا درست نيست دارم ميگم خود پزشك انجمن به ما گفت ...

پزشک انجمن فقط واس دلداری گفته ..

چون هستن اینجور پزشکا نمیخوان پا بین زن شوهرا رو خراب کنن یا بخوان فکر کسی خراب کنن..

میخای برو بازم بپرس ..از رابطس 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠