2737
2734
عنوان

زيگيل تناسلي

169 بازدید | 26 پست

دوستان لطفا درمورد اين بيماري اطلاعاتتون رو ببرين بالا و خيلي مواظبو مراقب باشين اپلاسيون و استخر هرجايي نرين و از تيغ مشترك استفاده نكنيد ليزر هم جايي برين كه همه چيزش يك بار مصرف باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دستشویی های عمومی و نشستن در سونا و کنار استخر رو من میدونم 

ولی به آب استخر شک دارم چون خیلی اطمینان از تمیزی آب ندارم و استخر نمیرم چند ساله کلا نشستن رو هر تخت و صندلی تو استخر یا هرجایی که با پوست در ارتباطه نباید استفاده کرد 

فامیل ما سر همین با همسرش اختلاف دارن کسی اگه اطلاعات داره لطف کنه شاید سبب خیر شدیم و مشکلشون حل شد

بیایین یاد بگیریم هیچ کس رو به خاطر چهره وفقر تحقیر نکنیم چون خالق هر دومون خداست و ما از بازی سرنوشت چیزی خبر نداریم.                                                                                                                                                           يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُونُوا خَيْرًا مِنْهُمْ وَلَا نِسَاءٌ مِنْ نِسَاءٍ عَسَىٰ أَنْ يَكُنَّ خَيْرًا مِنْهُنَّ ۖ وَلَا تَلْمِزُوا أَنْفُسَكُمْ وَلَا تَنَابَزُوا بِالْأَلْقَابِ ۖ بِئْسَ الِاسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإِيمَانِ ۚ وَمَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولَٰئِكَ هُمُ الظَّالِمُونَ(Hussein Taji Kal Dari)                                         ای کسانی که ایمان آورده اید! گروهی (از مردان) گروه دیگر را مسخره نکند, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, ونه زنانی, زنان دیگر را, شاید آنان (= مسخره شدگان) از اینها بهتر باشند, واز یکدیگر عیبجوئی نکنید, ویکدیگر را با القاب زشت نخوانید, که پس از ایمان (آوردن) نام فسق بسیار (زشت و) بد است و هر که توبه نکرد, پس آنانند که ستمکارند.-سوره الحجرات، آیه ۱۱
2738
يه سري داره اون سري رو بايد يك بار مصرف باشه  

یه سری گرد سیلیکونی داره که شخصیه و هرکسی هربار با خودش میبره و اپراتور قبل از شروع باید دستگاه رو با الکل و پد جلو خودتون ضد عفونی کنه 

عزیزم من همیشه جوش میزدک اون ناحیه مخصوصا وقتی اصلاح میکردم. و بعدش خوذش خوب میشد.   دو سال پیش ی جوش خیییلی بزگ زدم در حد ی بند انگشت و زیر پوستی و قرمز و گفتم خوب میشه بعد ی مدت تورم و دردش خوابید اما هنوز ک هنوزه  تقریبا برامده هست و رنگش تیره شده ن میشه خالیش کرد ن درد داره  مگه ک مستقییم زیاد زورش کنم بنظرتون چیکار کنم روم نمیشه ببرم دگتر ممکنه زگیل باشه ؟ وگر ن باید چیکار کنم ؟ 

میشه خودتون اطلاعاتی که دربارش دارید رو با ما درمیون بزارید لطفا؟

خب اين بيماري از دسته ويرويس پاپيلوم انسانيه كه اسم ديگش ميشه HPV و با HIV فرق داره ٩٩ درصد اين بيماري از طريق رابطه جنسي متقل ميشه(كاندوم هم باعث انتقال ميشه يعني فكر نكنيد كه اگر از كاندوم استفادع كرديد انتقال پيدا نميكنه) از سه هفته تا دوسال ممكنه پنهان بمونه. اگر پيشرفته باشه داخل دهانه رحم ميزنه و سرطاني ميشه. راه تشخيصش تست پاپ اسمير هست. درماني نداره مگر فقط با تقويت سيستم ايمني بدن كه بدن طي ٤ ماه تا ٢ سال اين ويروس رو از بدن پاك ميكنه

عزیزم من همیشه جوش میزدک اون ناحیه مخصوصا وقتی اصلاح میکردم. و بعدش خوذش خوب میشد.   دو سا ...

برو دکتر برات تخلیه میکنه خجالت نداره اون الان کیست زیر پوستی شده 

اگر نری تبدیل به چربی خیلی بزرگ میشه که باید جراحی کنی 

عزیزم من همیشه جوش میزدک اون ناحیه مخصوصا وقتی اصلاح میکردم. و بعدش خوذش خوب میشد.   دو سا ...

نه عزيزم زيگيل نيست جوشه منم اتفاقا از اينا دارم زيگيل نيست چون زيگيل تناسلي درد و خارش و خون ريزي نداره هيچ علامتي نداره

2706