2737
2739
ال جی عالیه خیلی خوب دراومده
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هفته پیش خریدم با کلی تحقیق ال جی گرفتم. البته بوش هم عالیه ولی گفتم ال جی هم کاراییش مثل همونه ولی بوش قیمتش بالاتره. اگر هم گرفتی بالاترین مدلش رو بگیر. 707 و 706 بالاترین مدلهاشن. فرقش فقط اینه که 707 صداش 3 دسیبل کمتره و نمایشگرش lcd هست. نمایشگر 706 LED isja. قیمتش 200 تومان فرقشه.
یه چیز دیگه که به من گفتم ولی باور نکردم اینه که تو بهمن جشنواره میزارن بعد که خریدی بن تخفیف میدن میبری شرکت اون مبلغ تخفیف رو پس میگیری حدود 200 تومان. بعد که من خریدم نصاب هم اومد خونمون گفت. الان هم به دوستم گفتم گفت بله ما هم گارسال خریدیم رفتیم تخفیف داشت. پس اگر خواستی بخری یه ماه صبر کن.
نازنین مریم الان خریدینش؟ من که خیلی گیج شدم. آخه تحقیق از فروشنده هم که اصلا معنی نداره. طرف تو فروشگاهش هم گرنیه داره هم اسنوا هم کن وود و تکنوگاز.بعد همش تاکید میکنه کن وود بگیر ال جی خوب نیس. تکنو گازم اصفهان نمیدونم یا سیرجان مونتاژ میشه نگیر. گرنیه میخوای بگیری بیا همون هزینه رو بده کن وود. خداییش موندم جنسای خودشو مگه نمیخواد بفروشه ؟ چرا ازشون بد میگه؟
2738
ال جی رو گفتن. من فکر کردم فقط برای فروشگاه خاصه. گفتم میکشن رو قیمت بعد تخفیف میدن.بعدا نصاب گفت کلا جشنواره میزارن. دوستم سامسونگ گرفته. اونم گفت بله. ما خریدیم بعد از عید رفتیم 200 تومان رو پس گرفتیم.
بله. کلا میشه سه طبقه مجزا. میگم دوستم سامسونگ دراه راضیه ولی من طی تحقیقاتم از چند نفر ال جی رو ترجیح دادم. بازم تحقیق کن که مطمئن بشی. روی حرف من تنها نخر. چون ساید اطرافیان من این نظرشون بوده.
2706