2733
2734
بالاخره بعد از هشت سال زندگی تو خانوه کهنه و بدون دستشویی مادر شوهر و کلی دعوا و توهین از سمت جاریم که طبقه پایین بود اومدیم خونه شبک و لوکس ودم که یه دستشویی داره به چع بزرگی و شیکی. از ذوق و خوشحالی خواب و خوراک ندارم سه روز اساس کشی کردم الانم تموم کارامو انجام دادم و از دیدن خونم و اینکه دیگه قیافه نحس جاری و مادر شوهرمو نمیبینم خوشحالم خواستم دوستای نی نی سایتیمم تو خوشحالیم شریک کنم هورااآ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدارووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو شکرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
سلام مبارکه عزیزم انشاالله با دل خوش توش زندگی کنی
حالا که خونتو عوض کردی هرچی کینه کدورت جاری و مادر شوهره بریز دور
خدایا این که میگی از رگ گردن نزدیکی و از این حرفا در سطح شعور من نیست بغلم کن
خدارو شکر عزیزم
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍
2706