2737
2734
عنوان

تولدمه و خانوادم یه مسیج هم ندادن

548 بازدید | 32 پست
امسال شوهرم سنگ تموم گذاشته، یه النگو پهن،شام دیشب،کیک تولد، پسرمو برد بیرون استراحت کنم، کلا عالی بود اما خواهرام یه اس هم ندادن تبریک بگن،حالا خودم هیچی،جلوی شوهرم خیلی زشته، نمیدونم چه جوری جلوی اون ضایع نشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه ازشون دوری شاید مشکلی پیش اومده درگیر اون هستن تو زنگ بزن بگو دیدم یادتون رفته نگران شدم
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
اصلا برات اهمیت نداشته باشه.مگه خانواده شوهرت بهت اس دادن؟ اگه شوهرت حرفی هم زد بگو من انتظاری ندارم تو هم نداشته باش چون هر کس گرفتار زندگی خودشو نمیشه توقع داشت.مگه خانواده تو دادن که خانوادهمن اس بدن.هر کدوم کار دارن و اهمیتی نمیدم.همین که تو به یادم بودی برام مهمه عزیزم. مطمین باش,هیچ وقت اصلا شوهرت نمیپرسه کی اس داده و کی نداده.اما واسه اطمینان بهت گفتم.موفق باشی.
تا شقایق هست زندگی باید کرد...
2740
عزیزم تولدت مبارک به دل نگیر اونقدر همه مشغله دارن اگه یادشون رفت نباید ناراحت شد
گر نگه دار من آنست که خود میدانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد (دعاهایی هست که جز به آمین او اجابت نمی شود)
نه دور نیستم، پدر و مادرم فوت شدن و من اخرین بچه خانوادمم و همیشه فراموش شده ام، مگر اینکه خودم کاری بکنم، هر سالم الکی میگفتم فلانی زنگ زد و از این حرفا، اما امسال جلوی روشه، زشته به خدا
تو خودت داری بزرگش,میکنی تو نباید خودنمایی کنی الان همین که صدای گوشیت رو داری الکی در میاری جلب توجه الکیه و برای شوهرت توقع ایجاد میشه نباید این کار رو انجام بدی عزیزم.
تا شقایق هست زندگی باید کرد...
2706