2752
2734
میخوام واسه ولنتاین کیک درست کنم اما نمیدونم چطوری روکششو درست کنم البته نمیخوام با خامه قرمز باشه یه چیز متفاوت
خدایا ازت ممنونم بخاطر همه نعمت های که بهم دادی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من خیلی توو خامه و کیک و اینا حرفه ای نیستم...
ولی این پیشنهاد رو برات دارم...

ژله قرمز درست کن...
برش های مربعی بزن...
روی کیک رو خامه فرم داده شده بمال و بعد ژله های قرمز رو به تمام کیک و دیواره هاش بذار رووو خامه ها...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2731
عزیزم همین دیگه...چون خوب صاف نمی شه می گم...تا جایی که می تونی با کاردک یا پهنای چاقو صافش کن و بعد ژله ها رو کیپ هم بذار روو و دیواره های کیک...
ناصاف بودنش هم دیگه معلوم نمی شه گلم
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
http://2nafare.com/تهیه-خمیر-فوندانت-آسان-تزیین-کیک/
دو قاشق غذاخوری اب و با دو ق غ پودر ژلاتین تو یه کاسه قاطی کن بعد بزارش رو بخار اب بعدش دو ق غ گلوکز و 1 ق غ گلیسیرین هم بهش اضافه کن 10 دقیقه بزار رو بخار اب تا کاملا موادت با هم مخلوط بشه
بنیتا و برسام عشق های من