2733
2734
عنوان

علت مور مور شدن بدن بچه ها

3072 بازدید | 15 پست
پسر کوچولوم 9 ماهشه. یک ماهی هست که مرتب روزی چند بار یهو بدنش مور مور میشه ! دقیقا مثل لرزش یکی دو ثانیه ای که وقتی یهو سردمون میشه اتفاق میوفته.. کسی میدونه چرا؟؟؟
اوایل میگفتم شاید لباسش کمه و سردش میشه بعد دقت کردم دیدم تو محیط گرمم گاهی اینجوری میشه. یکی گفت آبجوش نبات بهش بده شاید سردیش شده که اونم تاثیری نداشت. کلی تو نت گشتم اما مورد مشابهی پیدا نکردم.
دکترش خیلی مسخره س! تا موارد اینچنینی را بهش میگی میخنده و با ی حالت تمسخر میگه اینا حساسیت شما مادرای استرسیه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رز جان دختر منم هشت ماهشه، اونم دقیقا چندروزیه اینجوریه میکنه. واسه منم سوال شده؟!!!!!!! بعضیا میگن وقتی میخواد دستشویی ( جیش) کنه اینجوری میشه. نمیدونم والله
از همه چیز گذشتن و به همه چیز رسیدن مهم نیست، از چه گذشتن و به چه رسیدن مهم است
2740
سلام، دختر من ۹ ماهشه، یک هفته ست روزی چند بار می بینم مومور میشه، شما متوجه شدی علت رو؟

سلام عزیزم دختر من ۴ ماهشه بعد از واکسن چهار ماهگی اینطوری شده شما متوجه شدی علتش رو ؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین خیلی استرس دارم🥲

مامان ناز پسز من تو حالت عادیم که مثلا نشسته داره بازی میکنه یا در حین غذا خوردنم علاوه بر پوشک کردن ...

منم مثل پسر ناز توام و نمیدونم چمه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2706