2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من میخوام برم پیش همین خانم دکتر..ولی نمیدونم نتیجه میگیرم یا نه

سلام عزیزم. من از بیماراشون هستم.عالین و حرفه ای دقیق.یکی از دوستام پیش ایشون باردار  شدن.منم یک هفتس ک تحت درمان ایشونم. مرکز امید ک بودم با خیلیا صحبت کردم.همه ازش تعریف میکردن. خیلیا باردار شده بودن پیشش

2738
سلام دوستان،من یک سال هست که تحت نظر این دکترم،دو بار ivf ناموفق داشتم،نمیدونم با ایشون ادامه   ...

جنین شناسی اقاحسینی حرف نداره.

ی خانمی 5 بار ivf کرده بود ک سری آخر دوقلو باردار بود.با تخمک صفر

سلام عزیزم. من از بیماراشون هستم.عالین و حرفه ای دقیق.یکی از دوستام پیش ایشون باردار  شدن.منم ی ...

والا من پیش ی متخصص دیگه میرم..شیده مفتخری...هرکاری میکنم پریود نمیشم...نمیدونم دیگه چیکار کنم.خسته شدم

سلام عزیزم. من از بیماراشون هستم.عالین و حرفه ای دقیق.یکی از دوستام پیش ایشون باردار  شدن.منم ی ...

چ شکلی باید وقت دکتر اقا حسینی و بگیرم؟

تاوقتیکه تقلب می‌کنی!!!تاوقتیکه دنبال پارتی بازیهستی .تاوقتیکه وای‌فای‌ بقیه رو هکمی‌کنی!!تاوقتیکه قوانین عادیشهروندی رو رعایت نمی‌کنی!!تاوقتیکه تو ساعت کاری اداریت کارشخصی می‌کنی باکمال احترام باید بگم غلط می‌کنی ژست انتقاد ازمسئولین می‌گیری. مسئول که از مریخ نمیاد، ازهمین مردمه!!!
2706