2410
2553
ایشون تو کلینیک امید کار میکنن
نرسیده به 15 خرداد بین بهارستان و15 خرداد
کارشون عالیه
بسیار حاذق مومن خوش برخورد
خیره انشالا
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
راستش چندین سال پیش میرفتم سال 85 و86
الان نمیدونم ویزیتشون چقدره وبا کدوم بیمه ها کار میکنن
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟
2714
من نمیدونم مشکلی دارم یا نه دکتر خودم دکتر مهشید فولادی بودن البته ایشون ماما بودن نه متخصص ولی الان چند ماهه که جلوگیری ندارم البته به طور جدی نیست که بخوام حامله بشم مثلا هفته ای 2 بار یا نهایت 3 بار نزدیکی بدون محافظت دارم ولی حامله نشدم تا الان یه دوره هم قرص کلومیفن خوردم همون ماه هم کامل یه شب در میونم نزدیکی داشتم ولی نتیجه نداد
حالا میخوام دکترم رو عوض کنم این خانم دکتر کارشون خوبه؟
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
سلام خانومی منم دو تا بچه ام رو زیز نظر ایشان بودم و سزارین شد م الا ن بیمارستان بهم ن هستن
دکتر حاذقی هستن ولی خیلی برای ویزی ت معطل میشی و متاسفانه هیچ مزیت و تخفیفی ه م برای خانمهای بارداری که ماههای آخر هستن قایل نمی شن و باید دو سه ساعت معطل شی و این ماههای آخر خیلی برا ت آزار دهنده میشه من تیر ماه سال 90 دخترم رو به دنیا اومد
خدایا .......گاهی نگاهی
مرسی مامان سارا جون .من فقط میخوام زود باردار بش زیاد معطلم بشم توی مطب اشکال نداره فقط میخوام بدونم نتیجه میگیرم؟
نیلوفرجون شما راضی هستید ؟
میشه بگید مشکلتون چیه؟
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
خانوما من فردا برای همین دکتر وقت دارم. خیلی سرگردون و مضطربم. دکتر قبلی ام شادی دانشور بود. از نوجوانی میرفتم پیشش. ولی تو زمینه بارداری ازش نتیجه نگرفتم. نمیدونم بعداز اینهمه سال دارم پزشکم رو عوض میکنم کار خوبیه یا نه. استرس دارم
2706