2737
2739
عنوان

کسی کرونای جدید رو گرفته

296 بازدید | 35 پست

سلام خانما من پنج روزه کرونا گرفتم گلو درد و بدن درد و سردرد وحشتناک تب و لرز داشتم دیروز دکتر عفونی مراجعه کردم سه تا دگزا داده دو تا زدم ولی هنوز روبراه نیستم چقدر زمان می‌بره خوب بشم 

هنوز پشت کتفم درد میکنه میسوزه سرم و چشمام داغه صدا هم ندارم

@malile_quilling

یعنی اصلا میگن گلو درد یاد کرونا خودم میوفتم

دقیقاااا تماممم علائم تورو دارم وای گلو دردم یعنی نزدیک دو سه هفته بیشتر درگیرش بودم اخرین چیزیم که خوب شد گلو دردم آب دهنم غورت میدادم اشکم از چشمم میزد بیرون یعنی انگار شمشیر قورت میدادم انقدر درد و سوزش داشت

اول بابام بعد مامانم بعد خودم بعد خواهرم گرفتیم

به ترتیب هم بابام من مامانم خواهرم خوب شدیم

کاربر آقا___اگه این امظا رو میخونی دعا کن منو دوستم به اون هدفمون کمتر از ۶ ماه برسیم خیلی ازش دوریم🤲🏻_____کاربری سوم____خودم میدونم تاپیکه ولی عادت کردم میگم تایپیک😐 ( راستی اگه کمکت  کردم تو دلت بگو انشالله به اون هدفش کمتر از ۶ ماه برسه😁)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا منم همینطور، بخدا انقدر بدنم درد میکنه که انگار غلتک از روم رد شده، سردرد و سرگیجه و تهوع امانمو بریده، بیحالی و کوفتگی و خستگی که بماند. انقدر جون تو بدنم نیست که بخوام کاری انجام بدم و همه ی کارهای خونه ام مونده و الان دو روزه که شوهرمم گرفته و خیلی حالش بده و از کار و زندگی افتادیم🤕🥺😔

منم روز ۵امم هست یه کوچولو امروز در حد ۳۰ درصد بهترم

خداروشکر بهتری من دکتر واسم سیپروفلوکساسین نوشته خیلی باهاش ضعف دارم سه روز خوردم بنظرت نخورم خطرناک نیس

منتظر روزای بهترم ✌
2740
والا نگفت دکتر گفتم کروناس گفت ممکنه باشه اول همسرم گرفت بعد خودمو بچه هام

کرونا نیاز به آنتی بیوتیک نیست مگر اینکه مشکل زمینه ای داشته باشین یا یه عفونتی سوار شده باشه روش

ایشون شما رو معاینه کردن تشخیصشون ارجح هست

من واسه خودم آنتی بیوتیک استفاده نمیکنم و بیمارهام مگر مجبور بشم🌺

کرونا نیاز به آنتی بیوتیک نیست مگر اینکه مشکل زمینه ای داشته باشین یا یه عفونتی سوار شده باشه روش ا ...

والا اینجا انتی بیوتیک میدن متاسفانه ،مرسی عزیزم 💜

منتظر روزای بهترم ✌
والا اینجا انتی بیوتیک میدن متاسفانه ،مرسی عزیزم 💜

خواهش عزیزم

دوره بیماریت که بگذره خوب میشی فقط مواظب تب و تنگی نفس اینا باش

ویتامین سی و دی بخور و مایعات زیاد آب هویج و سیب

غذا بلدرچین اینا خوبه

دارو هم باید طبق علائمت بخوری مثلا اگه سرفه داری فلان دارو اگه تب داری.......

2706