2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یاس کبود جونم امروز یک کلیپ موبایل شوهرم برام ریخت کر کر خنده هست.یک دانش اموز دبیرستانی ادای مدیر مدرسه را میاره.روده بر شدم از خنده.اگه تونستم از گوشی میریزم تو کامپیوتر و برای تو عزیزم میفرستم .حسابی بخندی
2738
ببار ای بارون ببار ... با دلم گریه کن خون ببار ... در شبای تیره چون زلف یار ... بهر لیلی چون مجنون ببار ... ای بارون
دلا خون شو خون ببار ... بر کوه و دشت و هامون ببار ... به سرخی لبای سرخ یار ... به یاد عاشقای این دیار ... ای بارون......... از شجریان
این آهنگ رو هر وقت گوش میدم یاد شب زایمانم میافتم ..........( بارون میومد و ما داشتیم میرفتیم بیمارستان منم کلی استرس داشتم )
زندگی حکمت اوست چند برگی را تو ورق خواهی زد مابقی را قسمت
اهنگ از کوروس .توی رودخونه قلبت قایق من رفتنی بود.....من از اول میدونستم قایقم شکستنی بود........ اهنگ ابی..اهنگ عاشقانه من و همسرم بود.شب به اون چشمات خواب نرسه...به تو میخوام مهتاب نرسه...بریم اونجا.اونجا که دیگه به تو دسته افتاب نرسه.
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
تمام آهنگهای نیما چهرازی یرای من سراسر خاطرست .

دریا اولین عشق مرا بردی ........................... دنیا دم به دم مرا تو آزردی

خاطرت آید که آن شب .................. از جنگلها گذشتیم ................ برتنه سرد درختان .................. یادگاری نوشتیم (( عارف ))

یادته اولین لحظه دیدار ................ قسم خوردیم برای هم بشیم یار (( آرش )) البته نه این آرش جدیده

خیلی آهنگها هست که برام خاطرست مال زمان دانشجویی که با شنیدنشون گریم میگیره یادش بخیر

دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
2706