2733
2734
سلام دوستان. من توی آزمایش بارداری بتام 59 بود بعد از یک هفته دوباره آز دادم و شد 27! و همون شبی که آزمایش دادم لکه بینیم شروع شد و فرداش سقط داشتم. دکتر برای سه روز بعد آزمایش تیراژ بتا نوشت و من به دلیل یه مسافرت کاری نتونستم انجامش بدم. میخواستم بدونم این آزمایش تا چه حد ضروریه و اگه ضروریه الان که 9 روز از سقط گذشته برم آزمایش فایده ای داره؟
خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم عجله نکن. بنظر من بزار وقتی پریود شدی بعدش آزمایش تیتر بتا رو بده که مطمعن شی مولکولی هم ازش نمونده خداینکرده
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
چون اگه حتی ذره کوچیکی مونده باشه با مریودت قطعا دفع میشه. وقتی تموم شد ا ازمایش رو بده حالا که سقط داستی حتما قرص آهن رو بخور و ماه اقدام بعدیت قطعش کن. دکتر من مولتی پریناتال هم تجویز کرد
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
بهار حتما آزمایش بده فقط مساله موندن بقایا تو رحم نیست نتیجه آزمایش احتمال بارداری خارج رحمی رو هم بررسی می کنه که اگر خدا نکرده باشه برات دردسر ساز نشه خانوم از آزمایش دادن ضرر نمی کنی ولی اگر آز ندی و بعد اتفاقی بیفتد خودتو سرزنش می کنی