2733
2734
عنوان

باردارا بیاین

214 بازدید | 24 پست

۲۸هفتم از دیشب سمت راست کمرم درد میکنه همینطور کلیه راستم.هروقت ک میخاستم پریود شم این دردو داشتم.بنظرتون طبیعیه؟چیکارکنم؟

خنده را معنی ز سر مستی نکن، آنکه میخندد غمش بی انتهاست🙂🍃🕊

من ماه هشتم شروع شد این دردامم شروع شد... طرف راستمم بود اتفاقا.. تو پزیودیامم طرف راستم درد میگرف.. هنوزم درد دارم کمرم همون سمت تیر میکشه کلا وقتی دراز کشیدم میخام بچرخم یا بلند شم

کاش یکی بود دوسم داشت... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من 20 هفته ام هر بار به طرفم درد میگیره 

دیگه تصميم گرفتم بیخیالش بشم

دکترم گفت خیلی از دردای اینجوری بخاطر حرکت و چرخش بچه است 

بخصوص اینکه گفت بیشتر حرکتاش رو تا قبل سی هفته داره

اگه ترشحی نداری، لمه نداری، دردت تشدید نمیشه و... طبیعیه

من ماه هشتم شروع شد این دردامم شروع شد... طرف راستمم بود اتفاقا.. تو پزیودیامم طرف راستم درد میگرف.. ...

پس جای نگرانی نیست نه؟این روزا خیلی استرس زایمان زودرس میگیرم😑

من 20 هفته ام هر بار به طرفم درد میگیره  دیگه تصميم گرفتم بیخیالش بشم دکترم گفت خیلی از دردای ...

ترشح که معمولا دارم همیشه.اما لک و خونریزی ن خدارو شکر

پس جای نگرانی نیست نه؟این روزا خیلی استرس زایمان زودرس میگیرم😑

نه عزیزم این چن وقت اخر عادیه دیگ... ب هرجی بیشتر فک کنی بدتر همون میشه... ب خودت استرس نده انشا... سر موقع بدون هیچ. مشکلی زایمان میکنی

کاش یکی بود دوسم داشت... 
ترشح که معمولا دارم همیشه.اما لک و خونریزی ن خدارو شکر

اون ترشحهای بارداری مه هستش

وقتی بد بو بشه، خونی بشه و... 

نگران نباش

بارداری به همه اندامهای بدن فشار میاره 

فقط ریلکس کن

توجه کن ببین حرکت مردنت، بلند شدن و نشستنت، غلت زدنت تو خواب، جلو باد سرد و اینا بودی یا نه

در هر حال طبیعیه

فندقی میجرخه، لگد میزنه 

نه عزیزم این چن وقت اخر عادیه دیگ... ب هرجی بیشتر فک کنی بدتر همون میشه... ب خودت استرس نده انشا... ...

انشالله ک همه باردارا صحیح سالم نی نیشونو بغل بگیرن

اون ترشحهای بارداری مه هستش وقتی بد بو بشه، خونی بشه و...  نگران نباش بارداری به همه اندامها ...

همون خودمم میگم شایدبخاطر باد کولره ک دردم گرفته.ولی خب پتو میکشم روم 

2706