2737
2734

من ۱۶ ساله ازدواج کردم دو تا دختر دارم 

با شوهرم از ابتدا مشکل داشتم از همون دوران عقد متوجه سرد و بی احساس بودنش شدم تمام تلاشم رو کردم که جدا بشم نشد پسرخاله مه مادرم داشت خودش رو می کشت کوتاه اومدم و رفتیم زیر یه سقف و مشکلم بیشتر شد متوجه مشکلات جنسی هم شدم رابطه هر چند ماه یبار و زودانزالی شدید بدتر از همه اینکه اصلا به مشکلش واقف نبود و حرفه‌ای منو به حساب نیاورد و همیشه دنبال کسب و کارش بود خلاصه دوباره تلاش کردم جدا بشم کارم به دارو خوردن کشید اما خانواده به هیچ عنوان کنارم نبودند و حمایتم نکردند و یه وقت دیدم باردارم به خودم گفتم سرم رو با بچه داری گرم می کنم و دردم رو فراموش می کنم و برای مشکل جنسیم رو آوردم به خودارضایی و سرم رو گرم زندگی و بچه دوم کردم و ادامه دادم اما میدونستم که دارم خودم رو گول میزنم و این دمل بالاخره سر باز می کنه دقیقا زمانی که از بچه داری خلاص شدم و از آب و گل دراومدن دردم دوباره رو اومده 

حالم بده تمام خلا های روحی و عاطفی من داره از درون نابودم می کنه میل به زندگی رو از دست دادم حالم به هیچ عنوان خوب نمیشه از روزهایی که در پیش دارم میترسم 

میترسم کارم به افسردگی و دارو بکشه 

الان هم دارم با بغض مینویسم 

حتی دیگه به جدایی فکر نمی کنم چون زندگی دو تا دخترم از خودم مهم تره ولی با حال بدم چیکار کنم ؟

ای وای چه کردید با عزت نفستون ! 

از همسرتون بیشتر بگید 

آدم منطقی هستن ؟ میشه باهاشون حرف بزنین و داد و بیداد نکنن ؟ 

صدای آب اندوهگین به گوش می‌رسد، بحران آب را جدی بگیریم.

نه اصلا اهل دادو بیداد نیست 

فقط به هیچ عنوان حرف رو نمیپذیره 

صدبار مشکلم رو گفتم ولی به روی خودش نمیاره الان هم میگه خسته شدم از دست تو نمی دونم دردت چیه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا اهل دادو بیداد نیست  فقط به هیچ عنوان حرف رو نمیپذیره  صدبار مشکلم رو گفتم ولی ب ...

جالب شد 

خوبه که داد و بی داد نمی کنن 

یک روز منطقی و جدی باهاشون حرف بزنید بهشون بگید اگر به همین منوال باشه بچه ها هم آسیب میبینن 

ما زن و شوهر خوبی نیستیم اما پدر و مادر خوبی بودیم 

حالا که بچه ها یه کم بزرگ شدن بیا به روابط خودمون سر و سامون بدیم 

بنظرم تاپیک های 

دختر_گرانبها رو بخونید خیلی خیلی بهتون کمک میده 🤩🌱

2728
جالب شد  خوبه که داد و بی داد نمی کنن  یک روز منطقی و جدی باهاشون حرف بزنید بهشون بگید ا ...

بارها تو همین شرایط باهاش حرف زدم میگه من مشکلی نمیبینم نمی دونم تو چی میگی ؟ 

اصلا مشکل من رو درک نمی کنه 

از اون بدتر که میگه تو خیلی الکی حساس هستی ایراد رو از من می دونه 

حتی بهش میگم من یک بار هم تو رابطه ارضا نشدم فقط میگه امکان نداره باورش نمیشه و هیچ کاری هم نمی کنه 

بارها تو همین شرایط باهاش حرف زدم میگه من مشکلی نمیبینم نمی دونم تو چی میگی ؟  اصلا مشکل من رو ...

این تاپیک رو بخونید شاید با سیاست تونستید حل کنید مشکلتون رو

آیا همسر شما بی احساسه یا اینکه تحت تاثیر آموزش های اشتباه که میگه مرد که گریه نمی کنه یاد گرفته احس ...

کاملا بی احساسه 

وقتی بچه بود پدرش مرد هیچ وقت رابطه ی زن و شوهری رو درک نکرده 

2740