2733
2734
عنوان

هماتوم بارداری

382 بازدید | 26 پست

سلام خانوما من سونو دادم گفتن که هماتوم کوریونیک دارم که کل محیط ساک رو درگیر کرده به ضخامت ۸میلی ایا خطرناکه خواهشا هرکی میدونه جواب بدع دکترم تاشنبه نیس 

نه قربونت به خودت استرس نده به منم توی سونوی ان تی گفتن کیست روی بند ناف داری توی آنومالی گفتن کیست نمیبینیم توی بند ناف ولی روی جفت ترومبوز هست البته دکتر آنومالی خیلی صبور و مهربون بود گفت که اینا اصلا مهم نیست نگران نباش مخصوصا که کوچیکم هست مال من یازده در شونزده میل بود ولی دکتر خودم اصرار داشت که برم پیش پریناتولوژی ، منم رفتم که خیال خودمم راحت شه که اونجام دکتر وقتی سونو رو دید اصلا ترومبوزو که که دید خیلی عادب برخورد کرد و گفت این که مهم نیست و رفت خط بعدی سونپ رو بخونه ولی باز به خاطر من سونوی داپلر انجام داد که گفتش هیچ مشکلی نداره خدارو شکر نه دارو داد نه چیزی ایشالله مال شمام هیچی نیست عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه قربونت به خودت استرس نده به منم توی سونوی ان تی گفتن کیست روی بند ناف داری توی آنومالی گفتن کیست ...

خداروشکر عزیزم که برا شما بخیرگذشته منم بعداز۶سال باهزارنذرونیاز باردارشدم زبونم لال چیزی بشه دیگه خدا میدونه کی شانس بارداری دارم دکتر هم امروز نبود بیشتر این نگرانم کرد که نوشته بود کل محیط ساک رو عزیزم ممنون از دلگرمیت 

2731
خداروشکر عزیزم که برا شما بخیرگذشته منم بعداز۶سال باهزارنذرونیاز باردارشدم زبونم لال چیزی بشه دیگه خ ...

خواهش میکنم گلم ایشالله که چیزی نیست هماتوم رو خیلیا دارن با دارو و استراحت رفع شده توی همین سایت من خیلی دیدم 

خواهش میکنم گلم ایشالله که چیزی نیست هماتوم رو خیلیا دارن با دارو و استراحت رفع شده توی همین سایت من ...

توکل بخدا میگم برا شنبه دیر نیس که تا ببرم سونو رو نشون بدم درسته

منم هماتوم دارم  بزرگم هست  ده هفتمه  سه روزه استراحتم و دارو  شما بهتری؟

سلام گلم چنده اندازه اش برای شما من هنوز سونو نرفتم دوهفته ی دیگه میرم ولی دکترم گف الان اکثرا هماتوم دارن انشالله برای شما رفع میشه

سلام گلم چنده اندازه اش برای شما من هنوز سونو نرفتم دوهفته ی دیگه میرم ولی دکترم گف الان اکثرا ...

زنده باشید ان شاءالله برای شما هم به خیر بگذره 

۵۰×۴ م.م 

پنج سانت😭 چهار روزه تماما دراز میکشم

از سال ۹۷ عضو سایتم ، کاربری جدیدمه 😉
2706