2733
2739
توی این 6 سالی که عروسی کردیم 4 تا زودپز خریدم همشون بعد از یک مدتی خراب میشن شوهرم میگه این دفعه طلاقت میدم(با شوخی)از زمستون تا حالا 2بار زودپز خریدمدیروز مهمون داشتم مواد قیمه رو ریختم توش دیدم اصلا بخار ازش بیرون نمیاد آخرش غذا از بیرون گرفتیم آبروم رفت حالا موندم چه کارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا؟ مگه زودپزم خراب میشه؟!!! منو بگو تازه میخواستم برم بخرم! هههههه

میدونید من تاحالا بازودپز کار نکردم از نزدیک هم روشنش رو ندیدیم!! آخه از بس مامانم تو مخمون خونده ها یه جورایی فوبیا شدیم فکر میکنیم بمبه!!! حالا تازگی تصمیم داشتم برم کلیپسو تفال بگیرم یعنی خوب نیست خراب میشه؟؟؟
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
2738
زودپز تفال مدل کلیپسو بگیر
عالیه سه ساله دارمش
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
من تفال 3 ساله دارم خیلی راضیم - احتمالا شما سوپاپ ها و سیستم درش رو خوب تمیز و نگه داری نمیگنی یا لاستیکش رو اشتباه انداختی خلاصه تو دفتر راهنماش نوشته که وقتی بخار نمیزنه باید کجاهاش رو چک کنی

نگار جون زودپز جدیده با یه دکمه کار میکنه دیگه بمبی نیست
@2bare_man
من از وقتی یادمه مامانم توی زودپز غذا درست می کنه آخه کارمنده منم اصلا دوست ندارم توی قابلمه درست کنم آخه دیگه هیچی از خاصیت مواد غذایی توی قابلمه نمی مونه تازه زودپز برای کم مصرف کردن گاز هم خیلی خوبه
2706