2752
2734
عنوان

کارمندایی که ناهار میبرن سرکار بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1693 بازدید | 41 پست

اینم که میگم برای گاهی خوبه.

حلوای بیرونی با نون.

یا تمام مغزیجات گردو بادوم فندوق پسته کنجد آسیاب کن با عسل قاطی کن حالت حلوا میگیره اینم میتونی ببری با نون بخوری.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسنک درست کن ببر

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

کوکوسبزی و سیب زمینی پختنیه اما اونجا بدون یخچال دووم میاره

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

من ی مدت با دوستم تومحل کارمون غذا میخوردیم اون تابه آورده بود کره وگوحه وتخم مرغ میخریدیم ونون سنگک املت میخوردیم

یا نزدیکمون غذای خونگی بود میگرفتیم غذاهای نیمه آماده خم خوبن

فکنم چون تخم مرغ داره خراب بشه

نه تا ظهر چیزی نمیشه.

2706