2703
2553
عنوان

شربت زینک سولفات

324099 بازدید | 58 پست
دختر من 5 ماهش امروز تموم شد. از 3 هفته پیش چون خیلی خوب وزن نگرفته بود ، دکترش شربت اشتها آور زینک رو پیشنهاد کرد و من هرروز بهش میدم. ولی بعضی ها مخالفن و میگن زیر 9 ماه ضرر داره .
اگر اطالاعاتی در این زمینه دارید بهم بگید. موندم بدم یا نه !
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مامان زهرا جون سلام دختر من الان داره سه ماهش تموم می شه و چون خوب وزن نمی گیره دکتر براش این شربتو نوشته ولی چون شنیده بودم بعد از نه ماهگی باید داد اصلا" شربتو از داروخانه نگرفتم میشه بگی این شربتو که دادی نی نیت وزن اضاف کرد یا نه ؟ و اگه ضرری نداره به من هم بگید تا به نی نیم بدم راستش خیلی می ترسم از الان این شربتو بدم ولی اگه بدونم شما مشکلی نداشتی منهم بهش میدم .
مامانای مهربون اول آزمایش ادرار دکتر مده بعد سولفات زینک میدن یا نه؟یعنی منظورم اینکه ازکجا تشخیص داد روی نی نی ها کمه ؟همین طور بالینی دکترها تشخیص میدن ؟ سولفات زینک بدون تجویز دکتر میتوانم به بچه که 8 ماهشه و وزنش 7 کیلو بدم؟ لطفا کمکم کنید
2714
صدگل جون تا به حال چیزی در مورد شربت خارجی روی نشنیدم حالا یا اصلا نیست یا کیفیتش با ایرانی فرقی نداره که توصیه نشده. فقط می دونم که با طعم میوه هم وجود داره که من دارم به اسم آب توت فرنگی به دخترم می دم روش عکسش هم هس.
سلام من بابای نیما هستم . ببخشید وارد بحثتون میشم . نیمام مادرشو تو تصادف از دس داد.الام من هم مامانشم هم بابا . اون خیلی بی اشتهاست . بحث شمارو دیدم. میخواستم اگه کسی میتونه کمکم کنه شاید یه چیزی بخوره مریض نشه.خوبه اگه بهش زینک سولفات بدم؟(الان حدودا یه سال و نیمشه)
سلام بابای نیما وااااااای نه ... خیلی ناراحت شدم. خدا رحمتش کنه . فکر می کنم شربت زینک هیچ

محدودیتی نداره همه دکترا هم توصیه می کنن . اشتهای بچه ها رو خیلی زیاد می کنه

اگه با مینادکس بدین که چه بهتر.
2706