موضوع بحث

شربت زینک سولفات

1396/01/21 21:17 30
موضوع بحث: شربت زینک سولفات
دختر من 5 ماهش امروز تموم شد. از 3 هفته پیش چون خیلی خوب وزن نگرفته بود ، دکترش شربت اشتها آور زینک رو پیشنهاد کرد و من هرروز بهش میدم. ولی بعضی ها مخالفن و میگن زیر 9 ماه ضرر داره .
اگر اطالاعاتی در این زمینه دارید بهم بگید. موندم بدم یا نه !
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
میخواستم ازمامانای مهربون وبا تجربه بپرسم واقعا این شربت اثر داشت وراضی بودین؟ازچندماهگی به نینی های گلتون دادید؟
Baraye eshtehaie roham khoob bood. Ehsas mikonam behtar ghaza mikhore. Barij ro emtehan karde boodam ke aslan fayede nadasht. Doktore roham mige hala halaha bayad behesh Zinc sulfat bedi.
دکتر سپند میگه بخاطر تامین منابع روی بدن نی نی ها باید هرچندماه یه بار و نه پشت سرهم به نی نی ها روی داده بشه. درمورد سپند هم خوب بود و من افزایش قدش رو شاهد بودم
مامان زهرا جون سلام دختر من الان داره سه ماهش تموم می شه و چون خوب وزن نمی گیره دکتر براش این شربتو نوشته ولی چون شنیده بودم بعد از نه ماهگی باید داد اصلا" شربتو از داروخانه نگرفتم میشه بگی این شربتو که دادی نی نیت وزن اضاف کرد یا نه ؟ و اگه ضرری نداره به من هم بگید تا به نی نیم بدم راستش خیلی می ترسم از الان این شربتو بدم ولی اگه بدونم شما مشکلی نداشتی منهم بهش میدم .
راستی یه سؤال این شربت ساختنیش بهتره یا آماده اش چون بعضی از داروخانه ها ساختنی اون رو ندارن
مامانای مهربون اول آزمایش ادرار دکتر مده بعد سولفات زینک میدن یا نه؟یعنی منظورم اینکه ازکجا تشخیص داد روی نی نی ها کمه ؟همین طور بالینی دکترها تشخیص میدن ؟ سولفات زینک بدون تجویز دکتر میتوانم به بچه که 8 ماهشه و وزنش 7 کیلو بدم؟ لطفا کمکم کنید
دکتر پسر من براش از 5 ماهگی فکر کنم....این دارو رو داد و گفت که به رشد قدش خیلی کمک میکنه........پسر من نه کم وزن بود نه مشکلی داشت
میخواستم بپرسم شربت سولفات زینک خارجی هم داره؟ایرانی بدیم یا خارجی؟مامانای گل نظرشون چیه؟
صدگل جون تا به حال چیزی در مورد شربت خارجی روی نشنیدم حالا یا اصلا نیست یا کیفیتش با ایرانی فرقی نداره که توصیه نشده. فقط می دونم که با طعم میوه هم وجود داره که من دارم به اسم آب توت فرنگی به دخترم می دم روش عکسش هم هس.
چرا ساره جان شربت خارجی کیندر هست.نمی تونم در مورد کیفیتش نظر بدم ولی اینو میدونم که قیمتش گرونه.حدوده 9000 تومان.ولی به توجه به تاکید پزشک حسام به نظر می رسد که متفاوت باشد.
من شربت کیندر رو از داروخانه گرفتم کیندر مولتی ویتامین که روی هم داره مثل میم که رو ی هم داره ولی کیندر مقدار رویش بیشتر
سلام من بابای نیما هستم . ببخشید وارد بحثتون میشم . نیمام مادرشو تو تصادف از دس داد.الام من هم مامانشم هم بابا . اون خیلی بی اشتهاست . بحث شمارو دیدم. میخواستم اگه کسی میتونه کمکم کنه شاید یه چیزی بخوره مریض نشه.خوبه اگه بهش زینک سولفات بدم؟(الان حدودا یه سال و نیمشه)
آقا مسعود خیلی براتون متاسف شدم خدا همسرتون رو رحمت کنه شرایط خیلی سختیه هم برای شما وهم نیمای کوچولو
شربتهای تقویتی وزینک تاحدودی تاثیر داره
سلام بابای نیما وااااااای نه ... خیلی ناراحت شدم. خدا رحمتش کنه . فکر می کنم شربت زینک هیچ

محدودیتی نداره همه دکترا هم توصیه می کنن . اشتهای بچه ها رو خیلی زیاد می کنه

اگه با مینادکس بدین که چه بهتر.
سلام به همه دوستان.برای کسب اطلاعات لازم در مورد شربت زینک سولفات (موارد مصرف.اثر.توصیه های لازم)بهتر است به بروشور داخل جعبه زینک با مارک(سوزین) مراجعه کنید .تقریبن جواب سوالها رو می ده.
منم به تجویز پزشک به دخترم زینک سولفات میدادم اما خیلی سخت میخورد یه مدت طعم دارش رو گرفتم بهتر میخورد اما تاثیر زیادی هم نداشت . بعد کیندر رو امتحان کردم که به نظرم اشتهاش کمی بهتر شده . البته بچه با بچه فرق داره .
فقط میدونم که خودسر نباید به بچه زینک سولفات داد . و بعدشم اگه از مولتی ویتامینی که روی داره به بچه میدین مولتی ویتامین دیگه ای نباید بدین . چون مهمه که ویتامین A , D از یه حدی بیشتر نشه .
سلام دختر من هم 4 ماه ونیمس دکتر براش شربت زینک نوشته از وقتی این مطالب و خوندم شک کردم که بهش بدم یا نه زیاد به دکترش اطمینان ندارم یه دکتر دیگه براش شیر خشک نوشته نمیدونم چکار کنم چون از شیر خشک خوشش نمیاد کمکم کنید
salam shab khosh man shenidam base dadane sharbate zink az 1 salegi be bade man be khater ersi bodan kotahi ghad to khanevade hamsaram az docish porsidam goft az 1 salegi bayad behesh zink bedi
ساتیار هم 1 ماهش بود دکترش بهش داد هم وزنش کم بود هم اینکه از داروی سفالکسین یا نمیدونم یه همچین چیزی که برای سرما خوردگیه اسهال شد خوب شد قطع کردم ولی باری رشد قد موثره
ارسال پاسخ و نظر شما

جدیدترین موضوعات دو روز گذشته

ماه نهم هستم

18 دقیقه پیش

لانه گزینی

18 دقیقه پیش