2737
2734
عنوان

رهاسازی نوزاد دو روزه و عکس

2307 بازدید | 63 پست
اهواز - خبرگزاری مهر: نوزادی که تنها دو روز سن داشت در منطقه ای در خیابان نادری در کنار یک مجتمع تجاری از سوی والدینش رها شد.

صبح امروز کسبه خیابان نادری با صحنه ای تالم برانگیز مواجه شدند و زجه های کودکی دو روزه در کنار پله های یک مجتمع تجاری آه از نهاد همه عابران و اهالی و کسبه محل بلند کرد زیرا یک نوزاد دو روزه در حالیکه در قنداق بود در این نقطه رها شد.
در کنار این نوزاد شیشه شیر، شیر، پوشاک درون یک کیسه قرار گرفته بود تا هر کس آن را ببرد حداقل برای امروز برای نگهداری از این طفل معصوم مشکلی نداشته باشد.

یکی از کسبه در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: خانم جوانی نیز با دیدن این بچه قصد بردن نگهداری از آن را داشت که اهالی محل قبول نکردند و به کلانتری شماره 13 زنگ زدند.

علی سراجی افزود: ماموران کلانتری نیز این بچه را بردند و به این زن گفتند دادگستری در خصوص این نوزاد می تواند تصمیم بگیرد و آنها در صورت ارائه مجوزهای لازم می توانند این کودک را در اختیار این زن جوان قرار دهند.

وی عنوان کرد: نمی توانم والدین این کودک معصوم با چه نیتی و به چه دلیلی این نوزاد را رها کردند ولی امروز اشک بر چشمان خیلی از کسبه محل جاری شد.

آپلودسنتر آپ98

آپلودسنتر آپ98

آپلودسنتر آپ98
جلوی من حرکت نکن من پیروی نمی کنم، پشت سر من حرکت نکن، من رهبری نمی کنم تنها کنارم قدم بزن و دوستم باش
دنیا رو میبینی یکی به هر دری میزنه تا از نعمت بچه دار شدن محروم نشه.اونقت یکی دیگه.........
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
به خودم میگم نه یه مادر نمی‌تونه این کارو بکنن شاید دزدیدنش

من میگه مادر چطور دلش اومده درکش برام خیلییی سخته نه یه مادر نمی‌تونه مگه بیمار روانی‌ باشه :((
جلوی من حرکت نکن من پیروی نمی کنم، پشت سر من حرکت نکن، من رهبری نمی کنم تنها کنارم قدم بزن و دوستم باش
2706