2733
2734
عنوان

یه سوال ازمتولدین اسفند

3130 بازدید | 45 پست
سلام. من به طالع بینی ماههااعتقا ددارم..روهرکی دیدم تا70درصددرست بوده............متولدهرماهی هم باماههای خاصی خیلی جوره و(البته نسبی هست)اونهایی که متولداسفندهستننن ..بیاین بگین شوهرتون متولدچه ماهیه وچه مشکل یاتفاهمی باهاش دارین.ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اسفندم شوهرم شهریوره .

اختلاف سلیقمون زیاده . چیزایی که من دوست دارم اون دوست نداره و برعکس

ولی زندگیمون خوبه . من خودمو با شرایط وفق دادم و خوشبختیم خدارو شکر
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
مهنوش جون اسفندوشهریورقطب مخالفن.......اسفندی هااحساساتی وشهریوری هانه و..اماخوب اسفندی هاخیلی میتونن آدمارودرک کنن وخودشون روجای اونهابزارن همون کاری که تومیکنی آفرین..........
من اسفندی هستم و همسرم تیر ماهی
زندگی خیلی خوبی داریم و همسرم فوق العاده مهربون و با مسئولیته. فقط یه مشکل داریم اونم اینه که تیر ماهی ها آدم های حساسی هستند و چون خودشون خیلی زیاد اهل محبت هستند درست به همون اندازه و شاید هم بیشتر از طرف مقابل انتظار توجه و محبت دارند و کوچکترین بی توجی اونها رو بهم میریزه . این تنها مشکل منه که الان با گذشت زمان تا حدودی داره رفع شده و من دیگه این موضوع رو قبول کردم
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده جز احوالم . . .
آرامش جون من خونده ام که تیرماهی هابااسفندی هاجورن چون هم احساساتی هستن هم قوی وبااراده..که اسفندی هابهشون تکیه کنن ..جالبه همیشه اسفندی هاحساسن وخواهان توجه امابرای شما..