2737
2739
پسرم 21 ماهشه ولی درست صحبت نمیکنه...

شاید 10 کلمه اونم هر وق دلش بخواد....مثل: ما با دا نون به ...
از نظر شنوایی عالیه...

تازگیها هم اسم مستعار واسه من و داداش و باباش درست کرده!

داداشش 2 سالگی تقریبا کامل حرف میزد!

دیگه دارم نگران میشم!!!!

کسی بچش اینطوری بوده ؟؟؟؟

اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرخاله خودم 4 سالگی حرف زد الان البته خودش یه بچه داره هاااا
پسر دختر خالم که میشه خواهر زاده همون پسرخالم دقیقا مثل پسر شماست 3 سالشه و صحبت میکنه اما کلمات رو غلط میگه و واضح نیست صحبتاش

نگران نباش بعضی بچه ها اینطورین
2731
عزیزم از نظر هوش و شنوایی فوق العادس!!! بنظرم ضریب هوشیش خیلی عالیه!

راستی هنوز 2 سالش نشده ها...

اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
عزیزم از نظر هوش و شنوایی فوق العادس!!! بنظرم ضریب هوشیش خیلی عالیه!

راستی هنوز 2 سالش نشده ها...

ببخشید لطفا تجربیاتتونو بگید

من برم دوباره میام...
منصوره جان دختر منم دوسالگی حرف زد ولی یه دفعه ای شروع کرد به جمله گفتن.تا قبل از اون حتی کلمه هم نمیگفت.مدام همه میگفتن تخم بلدرچین و تخم کفتر بش بده منم هر روز تقریبا بش میدادم.الان پدرمونو درآورده از بس حرف میزنه.همیشه مدرسه شون از دستش شاکین.تو هم اگر دکتر بردی نگران نباش.به حرف میوفته اینقدر برات حرف بزنه که خسته بشی
دیگران را ببخش.نه برای اینکه آنها لایق بخششند،برای اینکه تو لایق آرامشی
2738
بچه دختر داییم 4 سالگی حرف زد الان که 5 سالشه باز مثه بلبل نیست ولی خیلی بهتر شده بعضیا دیر حرف میزنن یا شیرت عصبی بوده یا بچه کوچیک بوده ترسیده ولی نگران نباش میخای ی دکتر گفتار درمانی کودکانم ببری بد نیست.چون شنواییش خوبه نگران نباش اگه صداش میکردی جواب نمیداد یا حرفتو متوجه نمیشد اون جای نگرانی داشت
دیازپام 10 خورانده اند خلق را !!!!!!!!
پسر من 25 ماهه هست چند کلمه بیشتر نمی گه!
از روانشناس کودک پرسیدم گفت اگر شنوایش خوبه و دستورات رو می فهمه نگران نباش
در ضمن زود صحبت کردن و راه رفتن نشونه هوش نیست و اصولا ربطی به باهوش و کم هوشی نداره!
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
خانمی شما که بچه دومیت هست که نباید نگران بشی. اولا بچه ها رو نباید با هم مقایسه کنی هرکی تو یه کاری زوده یکی دیره.

بعدش دکتر به من گفت بچه اگر تا پایان 3 سالگی درست صحبت نکرد یعنی جمله نتونست بگه باید بره کاردرمانی نه بچه 21 ماهه.
خدایا خودت نگهدار دخترم و زندگیمون باش
پسردایی من 1 سال و 6 ماهشه فقط چند تا کلمه نامفهوم میگه. ولی خب زود راه افتاد.
برادرزاده ی زن داداشم هم 3 سال و نیمشه و هنوز درست حرف نمی زنه. میگن بچه بوده شیرینی زیاد بهش دادن. و اینکه شیرینی باعث میشه بچه زبون دیر باز کنه! نمیدونم!
کلا بچه ها باهم فرق می کنن خیلی سخت نگیر!
من به زودی 10 کیلو وزن کم می کنم میشم 57 کیلو!
پسردایی من 1 سال و 6 ماهشه فقط چند تا کلمه نامفهوم میگه. ولی خب زود راه افتاد.
برادرزاده ی زن داداشم هم 3 سال و نیمشه و هنوز درست حرف نمی زنه. میگن بچه بوده شیرینی زیاد بهش دادن. و اینکه شیرینی باعث میشه بچه زبون دیر باز کنه! نمیدونم!
کلا بچه ها باهم فرق می کنن خیلی سخت نگیر!
من به زودی 10 کیلو وزن کم می کنم میشم 57 کیلو!
2706