2737
2734

نیلو بلایى به سرم آورد که هیچ وقت نمى بخشمشون بعد تولد بچه ام همشون اشک چشمم را دیدند و جوابى براى قصورشون نداشتند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه فهمیدی گلم
روزی که من برای غربال گری رفتم بیمارستان پارس 300 تومان دادم و آزمایش ارسال شد آلمان حدودا 50 روز بعد جواب اومد دوستان رفته بودن نیلو60 تومان داده بودند10 روزه جواب داده بودن
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2738
منم نمونه خودم و شوهرم و نی نی از دست رفته ام رو نیلو دادم سال 87 سیصد هزار تومان شد. ولی مشکلی نداشتیم.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
مسخره کردن مردم رو اول حرفتون رو بنویسید بعد بیایید اینجا.الان من میخوام بدونم چی شده که اینجوری گفتی من غربالگری رو تو نیلو انجام دادم حالا باید بشینم ببینم خانم چی میخواد بگه
2706