2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا موادی که باید داشته باشی خامه زده شده یک لیوان قارچ خرد شده به شکل دلخواه 1 لیوان پیاز تا حد ممکن ریز خرد شده 1 عدد کره 25 گرم (حدود یک چهارم کره های معمولی) فلفل به میزان لازم آرد سفید 3 قاشق غذاخوری عصاره مرغ یک بسته کوچک شیر 4 لیوان نمک به میزان دلخواه
عشقم تو دلیل زندگی منی
اینم تهیه: (استفاده از خامه کاملا متغیر و به دلخواه ) فلفل (در صورت امکان از فلفل سیاه استفاده کن) آرد سفید (سعی کن خیلی سرخالی نباشه و حتما الک شده باشه) شیر (اگر پرچرب باشه خوشمزه تر میشه) طرز تهیه : 1. پیازها رو تو کره سرخ میکنی 2. قارچ های خرد شده را با ادویه ها بهش اضافه میکنی تا زمانیکه طلایی رنگ شود بعد عصاره مرغ به همراه آرد را به مواد اضافه کن هم بزن.(سعی کن در ظرف جدا مقداری از مواد را با آرد مخلوط کنی تا آردت گلوله نشود) 3. شیر را به مواد اضافه کن و هم بزن تا آرد در شیر حل شه بعد بذار مواد روی حرارت ملایم بمونه تا زمانیکه کمی غلیظ شه.دقت کن که حرارت زیاد نباشد وگرنه قارچ ها آب میشه و شکل زیبایی ندارد . 4. در آخر خامه زده شده را به موادت اضافه کن و هم بزن. 5. سوپ را در ظرف ریخته روی آن را با قارچ خرد شده که کمی تفت دادی تزئین کن. اگه خواستی یه دونه ازاین پودر سوپ اماده ها هم بریز توش من قارچشو میریزم
عشقم تو دلیل زندگی منی
سلام عزیزم من اول پیاز داغ درست میکنم بعد جو پرک و پوست کنده رو میریزم توش مرغ هم میریزم بعد اب میریزم وقتی جوش اومد هویچ و دلمه وقارچ رو ریز میکنم میریزم توش میزارم خوب بپزه وقتی خوب پخت نیم ساعت قبل اینکه سوپ رو سرو کنم شیر رو میزارم تو یه ظرف که جوش بیاد بعد میریزم توی سوپم ادویه هم یادت نره راستی من عصاره مرغ هم توش میریزم که خوش طعمش کنه
دقت کردین وقتی انگشتتونو میزارین کف دست نوزاد چطوری محکم انگشتتونومیگیره ؟الهی 6 ماه اباعبدالله دستتون رو همینجوری بگیره ...........
2738
سلام اینم من از آشپز رستوران پرسیدم چون خودم خیلی خوشم اومد 1.جو پرک شده 2.ذرت پخته شده 3.شیر 4. قارچ اسلایس شده 5. کنجد نمک وفلفل جو و ذرت و شیر رو میزاریم با هم بپزه در حد 20 دقیقه تا نیم ساعت که غلیظ شه در آخر کنجد و نمک و فلفل سیاه و قارچ رو به مقدار سلیقه خودتون اضافه کنید تا یک ربع بجوشه راحت و خوشمزه هست
دوستان خوبم سلام تخفیف ویژه به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول تا 1393/10/10 5% تخفیف ویژه برای دوستان نی نی سایتی قائل میباشیم. www.tecno-shop.ir محصولات ما را تحویل بگیرید و در صورت هرگونه ایراد تعویض محصولات داریم. با خرید از تکنوظرف اطمینان از سرویس های قابلمه را برای خود به خانه ببرید.