2752
2734

سلام. خدا قوت. واقعا خسته نباشید. من پسرم یک سال و 3 ماهش هست. از 9 ماهگی اومدم سرکار. و پرستار داره. 

ولی خیلی خیلی شیطون و نیاز به مراقبت داره. ی ثانیه مراقبش نباشی یا ی چیزی میذاره دهنش یا ی بلا سرخودش در میاره. ظهرا که میرم خونه خوابش رو رفته و سرحال بلند میشه. 

میخاستم بدونم شماها چه جور به کارتون می‌رسید؟ 

و اینکه میگن تلویزیون ممنوع هست ولی من تو روز مجبورم براس روشن کنم. چون واقعا نمیدونم چی کار کنم و چه طور با کارام برسم. عذاب وجدان دارم.. 

در ضمن شبا هم هنوز چندین بار بیدار میشه. 

من خودم کلی اسباب بازی خریدم براش باید کلی حواست باهاش باشه ولی اسباب بازی میدم سرگرم بشه که اکثرا دوست نداره تنهایی بازی کردنو 

وقتایی هم که مجبورم سعی میکنم همرا کارام همراهش کنم مثلا ظرف میشورم میزارمش روی کابینت کنارم کلی بالشت کنارش میزارم وحواسم بهش هست یا غذا درست کنم مثلا ازش کمک میگیرم حتی شده جلوم مثلا گوجه هست به اون میگم بده هم اذیتم نمیکنه هم خوشحال میشه مثلا کاری انجام داده

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم کلی اسباب بازی خریدم براش باید کلی حواست باهاش باشه ولی اسباب بازی میدم سرگرم بشه که اکثرا د ...

ممنونم عزیزم. 

بعد شما تلویزیون براش روشن میکنید؟ 

من پسرم فقط با تلویزیون عذا میخوره. 

پرستار داره بچتون؟ 

2731
ممنونم عزیزم.  بعد شما تلویزیون براش روشن میکنید؟  من پسرم فقط با تلویزیون عذا میخوره.&n ...

پرستار نه پیش مادرم میزارم دقیقا صبحها خوابش تکمیله بعدظهر پوستمو میکنه 

تلویزیون نه زیاد چون خودش هم نگاه نمیکنه گاهی به مدت نیم ساعت اگه بشه اتفاقا بد هم نیست چون گاهی با برنامه کودک ورزش میکنه میرقصه دست میزنه 

اما وابسته اش نیست یعنی اینکه خاموش کنم یا نبینه گریه کنه اتفاقا باید یه برنامه خیلی هیجانی باشه تا نگاه کنه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

به نظرم الان که نمیتونید کلا بدون تلویزیون باشه یه سری شعر کودکانه یا برنامه های ورزش مناسب بچه کوچولو ها یا بازی های که دارن براش دانلود کنید بزارید بیینه 

من بچم همزمان با اونا ورزش میکنه تازه شعر هم یاد میگیرن برنامه دیگه صرفا جهت سرگرمیه چه خوب میشه درکنارش چیزی یاد بگیره