2752
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون و برای سنجش کلاس اول بردین

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 46 پست
پیش دبستانی رفته ماشاالله خوب میدونه این چیزارو

نه نرفته خودم تو‌خونه باهاش کار کردم ولی اگه میرفت به نظرم بهتر بود به خاطر کرونا نفرستادم الان میترسم تا عادت کنه به مدرسه و کلاس هم خودش اذیت بشه هم منو اذیت کنه ولی اگه پیش میرفت دیگه دغدغه این موضوع و نداشتم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم منظورم خواهرزاده خودمه

اهان ببخشید سرم درد میکنه متوجه نشدم منظورتون و 

خوب پس خیالتون راحته ان شاءالله موفق باشه🌹

2731

سلام عزیزم دخترمنم شاهدقبول نکردن بردمش فرهنگیان

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
نه نرفته خودم تو‌خونه باهاش کار کردم ولی اگه میرفت به نظرم بهتر بود به خاطر کرونا نفرستادم الان میتر ...

منم دخترم غیر حضوری بود کلا خدابخیرکنه اینقذ میترسم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
تو نت بزنی یه سری سوالای سنجش و‌میاره باهاش کار کن 

باشه عزیزم 

چقددد زیاد سوال پرسیدن .جایی که ما رفتیم بچه ها نهایت پنج دقیقه داخل بودن

پسر من نیم ساعت اونحا بود یکی دیگه از آزماینده ها پنج ذیقه ای تموم کرد اومد بیرون گفت پسر تو هنوز تو اتاقه چقدر طولش داده چکار میکنه مگه آپولو هوا میکنه کلی استرس کشیدم اخرین نفر بودیم پشت در بودم سوالاشو اکثرشو شنیدم تازه بعضیاشو کلافه شدم اومدم اینور نشنیدم