2733
2739
عنوان

خاهشا کمکم کنین

2324 بازدید | 12 پست

یه موضوعی هست رومم  نمیشه ب کسی بگم گفتم شما کمک کنین

من یکماهی  هست ازدواج کردم 

همسرم  قبل رابطه چون من ارضا نمیشم خیلی خبلی معذرت میخوام ولی قبل رابطه من رو ارضا میکنه از طریق خوردن  و ا ژ ن 

الان دو روزه موقع اتجام این کار من خون میاد از بدنم  هربار فکر میکنم پریود شدم ولی میبینم  نه فقط برا اون لحظه اس چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوردن واژن ............من تصورش هم برام اذیت کننده است .علاقه ای به این مدل خوردن ها ندارم والا .

شاید همسرتون گاز میگیره :))))))))))))))

جدای از شوخی اگه نزدیک پریود باشید و به طور کامل ارضا بشید و تمام انرژیتون تخلیه بشه احتمال خونریزی دارید .

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
خوردن واژن ............من تصورش هم برام اذیت کننده است .علاقه ای به این مدل خوردن ها ندارم والا . ش ...

نزدیک پریودیم  نیستم تغریبا یک هفته مونده. نمیدونم انقدر کلافه ام. شهرمون هم کوچیکه اخر هفته ها چون دکترا اکثرا از راه دور میان اخر هفته ها نیستن

2738
نزدیک پریودیم  نیستم تغریبا یک هفته مونده. نمیدونم انقدر کلافه ام. شهرمون هم کوچیکه اخر هفته ها ...

یه هفته از نظر من نزدیک پریودی هست . در هر صورت باید به دکتر مراجعه کنید .

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........