2733
2739
✿دوستان واسه آرامش خوشحالی روح این هنرمندعزیزمون ممنون میشم یه فاتحه به همراه 5 تاصلوات بفرستید........✿تنها صداست که میماند.....روحش شاد..........
این جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می‌کند. آدم‌ها هستندکه آن را می سازند ! جهان سوم جا نیست، شخص است. جهان سوم منم. جهان سوم تویی. جهان سوم طرز تفکر ماست … نه آن مرزهایی که داخلش زندگی می‌کنیم ، جهان سوم جاییست که مردمش جهان سومی فکر می کنند.........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فائزه گلیآنلاین پست ها : 1415عضویت:1392/7/28 1393/8/23 - 4:34 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] جمعی از طرفداران مرتضی پاشایی امشب ساعت 9 سوره الرحمن را برایش زمزمه میکنند تا آرامش روح یابد کسی که آرامش را به طرفدارانش میبخشید. اگر مایلید شما هم جزو آن افراد باشید. ساعت 9 س وره الرحمن. به دوستانتان اطلاع دهید.
این جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می‌کند. آدم‌ها هستندکه آن را می سازند ! جهان سوم جا نیست، شخص است. جهان سوم منم. جهان سوم تویی. جهان سوم طرز تفکر ماست … نه آن مرزهایی که داخلش زندگی می‌کنیم ، جهان سوم جاییست که مردمش جهان سومی فکر می کنند.........
2740
روحت شاد بهت پیله کردم نمیمونی پیشم...نه میمیرم اینجا نه پروانه میشم از عشق زیادی ترو خسته کردم....تو دورم زدی خواستی دورت نگردم بازم شوری اشک و لبهای سردم....من این بازیو صد دفه دوره کردم نه راهی نداره گمونم قراره....یکی دیگه دستامو تنها بزاره نه راهی نداره گمونم قراره....یکی دیگه دستامو تنها بزاره دیگه توی دنیا به چی اعتباره...کسی که براش مردی دوست نداره منو و بغض و بارون سکوت خیابون....دوباره شکستم چه ساده چه اسون به پاتم بسوزم تو شب هم نمیشی...با حرفای دنیای ادم نمیشی غرورت که مارو به هق هق کشیده...ادم که قسم خوردشو دق نمیده
دوستت دارم هایت را برای هر دویمان میفرستادی ....
هم برای من، هم برای او ....
راستش را بگو، عدالت میکردی یا خیانت؟؟؟
2706