2737
2734
سلام. مامان جونی من معتقده هرکس تو بارداریش خواب مرد نامحرم ببینه که بیش از حد بهش نزدیک شده نینیش پسر میشه... و کسی که خواب ببینه یه زن نامحرم اومده تو زندگیش یا اینکه شوهرش یه زن دیگه گرفته دخمل دار میشه......

شما هم از این خوابها دیدید و به نظرتون این حرف درسته؟
مامانم 28- 29 سال پیش سر خواهرم خواب دیده بود مهستی اومده خونشون مهمونی و بابام هم کلی تحویلش گرفته... خواهرم رو حامله بود...

یکی از دوستام هم خواب دیده بود که شوهرش هوو آورده سرش اونم دختر دار شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هه هه چه جالب
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
منم بعد از اقدام خواب مرد نامحرم دیدم ... ولی هنوز جنسیت نی نی ام معلوم نیست ! منم این موضوع رو شنیده بودم
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2738
نه عزیزم بچه ندارم . واسم دعا کن حامله شم , اگه خواب دیدم میام واست تعریف می کنم
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
الهه جان شما خودت بارداری ؟

امیدوارم که حرفت درست باشه و نی نی پسملی توی دلم باشه . چون یه دختر گل دارم ...
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2706