2752
2734
عنوان

در کمال ناباوری پریود شدم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازه این ماه حضرت زهرا بهت عیدی داده .نیکولی تو چجوری میخوردی؟در زمان مصرف پری شدی؟؟
@خانوم فاطمه ی زهرا عیدی منو تو روز مادر دادند.خدایا دامن دوستامم سبز کن.خدایا شکرت.@
2731
راستش من یادم رفته بود گفته دکتره تا ده شب یا 15 شب هر چیم زنگیدم منشیش گفت مسافرته منم تصمیم گرفتم تا 15 بخورم که امشبه ولی از دیروز یه کم خونریزی دارم
@خانوم فاطمه ی زهرا عیدی منو تو روز مادر دادند.خدایا دامن دوستامم سبز کن.خدایا شکرت.@
مامان نازه من و استرس ؟ من که دارم میگم مامانم.ولی بی شوخی مگه نمیگند لانه گزینی فقط لک هست اونم زود قطع میشه؟
مینا جونم هوراااااااا.الهی خدا خیرت بده .چجوری فهمیدی بارداری؟اقدامم داشتی یا ناخواسته بود؟
2706