2733
2734
سلام بچه ها
من تو هفته 27 بارداری هستم و آزمایش Gtt دادم که قند خون ناشتام 81 بود و یک ساعت بعد از خوردن گلوکز 188 و دو ساعت بعدش شدم 140 و سه ساعت بعد شدم108 به نظر شما من جز گروه دیابت هستم ؟

من قبل از بارداری وزنم در حد نرمال بود ولی تا الان 14 کیلو زیاد کردم یه هفته هست که برنج خیلی کم می خورم شیرینی جات هم کم می خورم ولی خرما و عسل و نان تقریبا زیاد می خورم می شه راهنماییم کنید که اگه جز دیابتی ها هستم چی بخورم و چی نخورم چون هنوز وقت نکردم به دکترم مراجعه کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونو نمیدونم
برای من 146 بود فقط با رژیم کنترل کردم یعنی حتی یه بیسکوییت نمیخوردم
ولی بعد به دنیا اومدن بچت باید مراقب باشی چون به محض جدا کردن بچه قندش میفته
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2742
2740
بچه ها وقتی ضعف می کنم چی بخورم که هم ضعفمو برطرف کنه و هم قند رو بالا نبره؟کلا چه چیزهایی خوبه برای دیابت که اثر سوء رو قند نداره و حتی باعث می شه که قند پایین هم بیاد
عزیزم منم دیابت بارداری دارم و با رژیم کنترل شد من قندام از شما بالاتر بود خیلی اما با رژیم کنترل شد و دارو نخوردم. رژیم هم رژیم خوبیه. اولش سفت و سخت گرفتم و الان چند هفته ایه که دیگه قندم کنترل شده و راحت شدم و همه چی حتی شیرینی خامه ای هم می خورم.
برنج و نون و سیب زمینی و غذاهای چرب و چیلی کمتر می خوری و بیشتر پروتیین می خوری و سبزیجات. مثلا صبحانه تخم مرغ. ناهار و شام هم حتما گوشت و مرغ می خوری. هر دو ساعت یه چیز سبک می خوری و یه جا نمی شینی یه عالمه غذا بخوری